Google+
x
Üye Girişi
Zincirsiz Akıllar
Giyim bir kültürdür ve insanları diğer canlılardan ayıran.....Giysi insanın üzerinde taşıdığı belki de tek endüstriyel ürün, hatta tek eşyadır ve giysi tamamlayıcılarıyla

birlikte insanı kuşatır.

Kulüp yöneticileri okumalı !

Uzun geçmişli doğa sporları Kulüplerine ve çözüm ortağı olmak isteyebilecek bayiler için özel tasarım hazırladık...ilginizi çekebilir demiştik !

Kartalların sonu mu !Her zaman iyimser bakılan Rüzgar Santrallerinin Kartallara yaptığı olumsuz baskı sınırda...
Hindistan'da yol kenarları !

Dünyanın en yüksek nüfuslu ikinci ülkesi teknoloji, 

Devlet Kızlarını Satar mı !Cennet Yurdumuzun Doğası Acı Çekmekte.....
Çevre günümü !..

Avcılar, özellikle balık yakalayıcıları yeryüzündeki konumlarını zamanın her diliminde gözden geçirirler. Yırmidört saatlik ağıtlar Karga'lar da gülme gazı etkisi göstermektedir.

Yeşerebiliriz muhterem avcı ve balıkcılar..!

Yeşil olmanın 25 kolay yoluna şöyle bir göz atmalı ve yeşilistlere saygı ve teşekkürlerimizi sunmalıyız. !

Medyada katilin elinde hep av tüfeği olur her nedense !

Böylece katil dendiğinde çağrıştırdığı, ilk olarak avcı, avcılık ve benzeri istenmeyen simgeler akla getirilir....

Genel Seçimler Avcıları niye daha fazla ilgilendirsin ki !Temel insan hakkı olan Çevre Hakkını nasıl koruyacakları konusunda, seçim döneminde siyasilerin sorgulanması gerektiğini vurgulayanlar arasında olmak istiyoruz.
Teslimat Koşulları

Hafta içi verilen siparişlerde teslimat süresi 24 - 48 saat aralığındadır. Ancak Cumartesi 16.00'dan sonra ve Pazar günü verilen siparişlerde, kargolama işlemi salı günü gerçekleştirilir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 24 saat (Pazartesi ~ Cuma) içerisinde Yurt İçi Kargo' ya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-2 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Horizon kreasyonu bir takım ( pantolon, yelek,gömlek...vb ) Güzel Yurdumuzun hemen her köşesine, yaklaşık  9 ~ 11 TL karşılığında, önceden eksiksiz beyan ettiğiniz adresinize teslim edilecektir.

Beğenileriniz lojistik çözüm ortağımız Yurt İçi Kargo tarafından horizonav.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

Özel üretim, 2XL ve 3XL ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri
ve süreleri ürün için üretim emri verilirken size bildirilir. Sözü edilen ürünlerin teslimat süreleri 7~15 gün arasıdır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Horizonav.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 2 (iki) en fazla 7 (yedi) gün bekleme üretim
süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.