Google+
x
Üye Girişi
Zincirsiz Akıllar
Giyim bir kültürdür ve insanları diğer canlılardan ayıran.....Giysi insanın üzerinde taşıdığı belki de tek endüstriyel ürün, hatta tek eşyadır ve giysi tamamlayıcılarıyla

birlikte insanı kuşatır.

Kulüp yöneticileri okumalı !

Uzun geçmişli doğa sporları Kulüplerine ve çözüm ortağı olmak isteyebilecek bayiler için özel tasarım hazırladık...ilginizi çekebilir demiştik !

Kartalların sonu mu !Her zaman iyimser bakılan Rüzgar Santrallerinin Kartallara yaptığı olumsuz baskı sınırda...
Hindistan'da yol kenarları !

Dünyanın en yüksek nüfuslu ikinci ülkesi teknoloji, 

Devlet Kızlarını Satar mı !Cennet Yurdumuzun Doğası Acı Çekmekte.....
Çevre günümü !..

Avcılar, özellikle balık yakalayıcıları yeryüzündeki konumlarını zamanın her diliminde gözden geçirirler. Yırmidört saatlik ağıtlar Karga'lar da gülme gazı etkisi göstermektedir.

Yeşerebiliriz muhterem avcı ve balıkcılar..!

Yeşil olmanın 25 kolay yoluna şöyle bir göz atmalı ve yeşilistlere saygı ve teşekkürlerimizi sunmalıyız. !

Medyada katilin elinde hep av tüfeği olur her nedense !

Böylece katil dendiğinde çağrıştırdığı, ilk olarak avcı, avcılık ve benzeri istenmeyen simgeler akla getirilir....

Genel Seçimler Avcıları niye daha fazla ilgilendirsin ki !Temel insan hakkı olan Çevre Hakkını nasıl koruyacakları konusunda, seçim döneminde siyasilerin sorgulanması gerektiğini vurgulayanlar arasında olmak istiyoruz.
Horizon

Şimdi Horizon bu adreste... 

Av kıyafetleri, Balık Kıyafetleri, Atıcı Kıyafetleri ve Pet Kıyafetlerin de 1990 `den beri üretim yapmaktayız. Av Yelekleri, Balık Yelekleri, Atıcı Yelekleri, Av Pantolonları, Balık Pantolonları, Tüfek Kılıfları, Olta Kılıfları, Kamış Çantaları, Pet Yatakları gibi; Av Akseaurları ve Balık Aksesuarları üretimlerin de tamamen branşlaşmış ülkemizin önde gelen kuruluşuyuz.

2001 yılından itibaren, Avrupa ve Avustralya' ya "kendi modellerimizi kendi markamızla" ihraç etmekteyiz. "Horizon" un üretimindeki çeşitliliği, yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarını etkileyen en önemli bir unsurlar Avrupa da ki avcılık eğitimi ve 41 yıllık kazanılmış  hızıdır. 

Avcıların doğası, çok iddialı ve ciddi bir podyumdur; bu doğadaki uyumlu çizgiler de ancak "Horizon" kıyafetleri ile sağlanabilir.
Duyarlı ve eğitimli avcılar ile doğaseverlerin; dayanılmaz doğa ve yaban hayatı anların da; "Horizon" un "kıyafetleri", "aksesuvarları" ve en önemlisi de "doğa dostu ruhu" mutlaka yanı başlarında olmaktadır.

Avcılık ruhu ve disiplini taşıyan ve dünyadaki tüm gelişmeleri yakından izleyenlerin, "Horizon" etiketli ürünleri tercih etmeleri işte bundandır ve bu durum bizi mutlu etmektedir.

Ülkemiz "yoz"* avcılarının bilgi ve tecrübelerinin filtresi ile üretim ahlakımız oluştu; genç avcıların dinamizmi ile de çağı yakaladık !
Türkiye' li olmakla gurur duyuyoruz ve her yıl ihracatımızın yoğunluğunu artırarak ülkemize olan minnettarlığımızı ödemeye çalışıyoruz.

Unutmayın !  Mükemmel "Horizon" ürünlerini - gelecekte - çocuklarımızın da kullanabilme zevkini yaşayabilmeleri için, yetişkinlerin dikkat edecekleri tek husus, doğanın ve yaban hayatının yıpratılmamasıdır!

Ülkemizde her hangi bir yok oluşun nedeninin avcılara yüklenmemesi için, çok yüksek bir nüfusa sahip doğa sever avcıların duruşu - bu anlamda - bizce çok önemlidir.

Bizler bir gelecek anlayışı oluşturup bu gün ile gelecek arasında bir köprü kurmaya çalışıyoruz.

Tüm dileğimiz, mevcut gücümüzün bu vizyona yetmesidir.

Doğada tüketebileceğiniz heyecan ve sessizlik dolu zamanlar diliyoruz.

Kalbiniz hızlı çarpsın; avınıza bereket !

* Çifte mahmuzlu,tecrübeli ve zor avlanan yaşlı keklik.