x

Üye Girişi
Zincirsiz Akıllar
Kulüp yöneticileri okumalı !

Uzun geçmişli doğa sporları Kulüplerine ve çözüm ortağı olmak isteyebilecek bayiler için özel tasarım hazırladık...ilginizi çekebilir demiştik !

Nükleere karşı çıkmanın ilk 35 nedeni !

Nükleer enerjiye karşı çıkmanın ilk 35 nedenini nasıl güzel açıklıyor !

Yenilenebilen enerji dedikleri !

Avcılar sade vatandaşlar olamazlar !

Genel Seçimler Avcıları niye daha fazla ilgilendirsin ki !Temel insan hakkı olan Çevre Hakkını nasıl koruyacakları konusunda, seçim döneminde siyasilerin sorgulanması gerektiğini vurgulayanlar arasında olmak istiyoruz.
Medyada katilin elinde hep av tüfeği olur her nedense !

Böylece katil dendiğinde çağrıştırdığı, ilk olarak avcı, avcılık ve benzeri istenmeyen simgeler akla getirilir....

Yeşerebiliriz muhterem avcı ve balıkcılar..!

Yeşil olmanın 25 kolay yoluna şöyle bir göz atmalı ve yeşilistlere saygı ve teşekkürlerimizi sunmalıyız. !

Çevre günümü !..

Avcılar, özellikle balık yakalayıcıları yeryüzündeki konumlarını zamanın her diliminde gözden geçirirler. Yırmidört saatlik ağıtlar Karga'lar da gülme gazı etkisi göstermektedir.

Karbon ayak izimiz !.. Nasıl pislikleriz ?

Yaşam tarzımız, tercihlerimiz, arzularımız ve hatta arsız egolarımızın tümünü surdürdüğümüzde Dünya' mıza ne kadar CO2 salgıladığımızı öğrenmeliyiz.

" Topal Oyun Havası " deyip geçmeyin !Bazı katı maddelerin üzerine yapılan basınç enerji ortaya çıkarabiliyor...
Su üretilebildi !Standart rüzgar türbinini geliştirerek içme suyu üretim tesisi haline getiren firma bir anlamda rüzgardan su üretmeyi başarmış oldu. 
Enerji Hakkında Yanlış BilinenlerEnerji enerji dedikleri !
İnek Dışkısı ..!İsviçre yine insanlığa ders vermekte !
Balık yerken atıkları da yemekteyiz !Denizlerdeki atıklar, zamanla dalgalar, su ve güneşin etkisiyle küçük parçalara ayrılıyor. Sonra daha da küçük parçalara...
Güney Kore 'de Japonya kadar Katliamcı !Japonya gibi Güney Kore de "bilimsel amaçlarla" balina avlamak istediğini açıkladı.
Güneş Panelleri Nasıl Çalışıyor ?

Güneş ışığı foton adı verilen küçük enerji paketlerinden oluşur. Her dakika güneşten gelen fotonlar dünyanın bir yıllık enerji tüketimine yetecek kadar enerjiyi dünyamıza ulaştırırlar.

Kağıt poşete pek havalı yaklaştık ama gerçek olan1000 adet kağıt torba üretimi için 3 bin 785 litre su tüketilirken aynı miktar plastik poşet için 30 litre su harcanır. Ayrıca plastikler için ağaç kesilmez, ağaçlar kesilmediğinden ekosistem korunur.
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
Ana Sayfa»Kara Avcılığı»Av Çantaları... reyonundasınız.
Yandex.Metrica