Google+
x
Üye Girişi
Zincirsiz Akıllar
Giyim bir kültürdür ve insanları diğer canlılardan ayıran.....Giysi insanın üzerinde taşıdığı belki de tek endüstriyel ürün, hatta tek eşyadır ve giysi tamamlayıcılarıyla

birlikte insanı kuşatır.

Kulüp yöneticileri okumalı !

Uzun geçmişli doğa sporları Kulüplerine ve çözüm ortağı olmak isteyebilecek bayiler için özel tasarım hazırladık...ilginizi çekebilir demiştik !

Kartalların sonu mu !Her zaman iyimser bakılan Rüzgar Santrallerinin Kartallara yaptığı olumsuz baskı sınırda...
Hindistan'da yol kenarları !

Dünyanın en yüksek nüfuslu ikinci ülkesi teknoloji, 

Devlet Kızlarını Satar mı !Cennet Yurdumuzun Doğası Acı Çekmekte.....
Çevre günümü !..

Avcılar, özellikle balık yakalayıcıları yeryüzündeki konumlarını zamanın her diliminde gözden geçirirler. Yırmidört saatlik ağıtlar Karga'lar da gülme gazı etkisi göstermektedir.

Yeşerebiliriz muhterem avcı ve balıkcılar..!

Yeşil olmanın 25 kolay yoluna şöyle bir göz atmalı ve yeşilistlere saygı ve teşekkürlerimizi sunmalıyız. !

Medyada katilin elinde hep av tüfeği olur her nedense !

Böylece katil dendiğinde çağrıştırdığı, ilk olarak avcı, avcılık ve benzeri istenmeyen simgeler akla getirilir....

Genel Seçimler Avcıları niye daha fazla ilgilendirsin ki !Temel insan hakkı olan Çevre Hakkını nasıl koruyacakları konusunda, seçim döneminde siyasilerin sorgulanması gerektiğini vurgulayanlar arasında olmak istiyoruz.
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

Av Pantolonu-46Sepet Toplamınız: TL

Ürün Fiyatı: 92,58 TL + KDV
KDV Dahil:99,99 TL
Ürün Kodu: 01.002.010.0127

File Cep+Kumaş Rengi

Beden Ölçüsü

S (99,99 TL)
M (99,99 TL)
L (99,99 TL)
XL (99,99 TL)
2XL (116,97 TL)
3XL (116,97 TL)
Özel Üretim (126,98 TL)
 Adet
File cepli pantolonumuzun, önde büyük, derin ve körüklü ceplerin ölçüleri; 4x22x31 cm ve iki adettir. 
Bu ceplerin üzerinde, fermuarla ikiye bölünmüş, 22x31 cm  fileden ayrıca cepler vardır. Fermuarlı file ceplerin içerisinde, okside antik kilitli tokalar, değerli malzemelerin güvenli muhafazası için düşünülmüştür. 
Arka cepler 15x15 cm iki adettir. Ayrıca sağ basen bölgesi altında 3x8x12 cm bir adet yine üzeri fileli cep bulunur.
Kullanılan tüm fermuar kafaları, çıt-çıtlar gibi pirinç malzemeden seçilmiştir.
 
Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon file cepli av pantolonlarında Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
 
Horizon üretimi pantolonlarımız da, düşük ağ, yüksek bel ön şart olarak benimsenmiştir. Doğada yapılan sert aksiyonlar da Avcıların bacaklarını sorunsuz ve özgür biçimde kullanabilmeleri için özel kalıp kodlamaları gerekmektedir. 
 
Avcı bölgenin topografik yapısına göre çok fazla efor sarf ederken, ayrıca üzerindeki giysilerin detayları onu hiç bir zaman sıkmamalıdır. Buna en uygun örnek, dar bir pantolonda kasıklarda oluşan sevimsiz ağrılardır. 
 
Tüm bu sebeplerden ötürü Horizon pantolonlarında, Doğa severlerin aksiyonlarına uygun olarak farklı beden kavisleri uygulanmış ve her hangi bir pantolon işlevinden tamamen farklı rahatlık sağlanmıştır.
Farklı tercihleri olan Doğa Sporcuları bunu belirtmek sureti ile kendilerine özgü üretim emri isteğinde bulunabilmekteler.
 
Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
 
Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.