Horizon®  - 104 File Camel+Puzzle Kamuf.

Av Pantolonu-46

Ürün Kodu : 01.002.010.0127
Horizon®
Fiyat
:
92,58 TL + KDV
KDV Dahil
:
99,99 TL
Havale ile
:
96,99 TL
File Cep+Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • File cepli pantolonumuzun, önde büyük, derin ve körüklü ceplerin ölçüleri; 4x22x31 cm ve iki adettir. 
  Bu ceplerin üzerinde, fermuarla ikiye bölünmüş, 22x31 cm  fileden ayrıca cepler vardır. Fermuarlı file ceplerin içerisinde, okside antik kilitli tokalar, değerli malzemelerin güvenli muhafazası için düşünülmüştür. 
  Arka cepler 15x15 cm iki adettir. Ayrıca sağ basen bölgesi altında 3x8x12 cm bir adet yine üzeri fileli cep bulunur.
  Kullanılan tüm fermuar kafaları, çıt-çıtlar gibi pirinç malzemeden seçilmiştir.
   
  Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon file cepli av pantolonlarında Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
   
  Horizon üretimi pantolonlarımız da, düşük ağ, yüksek bel ön şart olarak benimsenmiştir. Doğada yapılan sert aksiyonlar da Avcıların bacaklarını sorunsuz ve özgür biçimde kullanabilmeleri için özel kalıp kodlamaları gerekmektedir. 
   
  Avcı bölgenin topografik yapısına göre çok fazla efor sarf ederken, ayrıca üzerindeki giysilerin detayları onu hiç bir zaman sıkmamalıdır. Buna en uygun örnek, dar bir pantolonda kasıklarda oluşan sevimsiz ağrılardır. 
   
  Tüm bu sebeplerden ötürü Horizon pantolonlarında, Doğa severlerin aksiyonlarına uygun olarak farklı beden kavisleri uygulanmış ve her hangi bir pantolon işlevinden tamamen farklı rahatlık sağlanmıştır.
  Farklı tercihleri olan Doğa Sporcuları bunu belirtmek sureti ile kendilerine özgü üretim emri isteğinde bulunabilmekteler.
   
  Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.