Horizon®  - 104 File Kahve+Orman1 Nubuk

Av Pantolonu-53

Ürün Kodu : 01.002.010.0162
Horizon®
Fiyat
:
114,57 TL + KDV
KDV Dahil
:
123,74 TL
Havale ile
:
120,02 TL
File Cep+Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Dış yüzeyi güderi hissi veren, silikon elyaf astarlı, hafif ancak soğuğa karşı koruyucu özelliği tam olan, Horizon Orman Desen Pantolon imalatıdır.

  Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir.

  Horizon, Dijital Transfer (Süblimasyon) baskı tekniği ile kendine has desenler ile üretim yaptırabilmektedir.  " Orman desen " genel tanımlanması ile çok farklı koleksiyonlar ve donamları üretebilmekteyiz.
  Hayli geniş, derin ve körüklü kargo ceplerin üstlerinde ayrıca, çok güçlü file materyalden fermuarlı iki adet cep daha mevcuttur. Ön büyük ceplerin ölçüleri; 4x22x31 cm ve iki adettir. Bu ceplerin üzerinde, fermuarla ikiye bölünmüş, 22x31 cm  fileden ayrıca cepler vardır. Arka cepler 15x15 cm iki adettir.
  Ayrıca sağ yanda 3x8x12 cm bir adet yine üzeri fileli cep bulunur.
  Fermuarlı file ceplerin içerisinde, okside antik kilitli tokalar, değerli malzemelerin güvenli muhafazası için düşünülmüştür. 
  Kullanılan tüm fermuar kafaları, çıt-çıtlar gibi pirinç malzemeden seçilmiştir.
   
  Horizon üretimi pantolonlarımız da, düşük ağ, yüksek bel ön şart olarak benimsenmiştir. Doğada yapılan sert aksiyonlar da Avcıların bacaklarını sorunsuz ve özgür biçimde kullanabilmeleri için özel kalıp kodlamaları gerekmektedir. 

  Avcı bölgenin kaya yapısına göre çok fazla efor sarf ederken, ayrıca üzerindeki giysilerin detayları onu hiç bir zaman sıkmamalıdır. Buna en uygun örnek, dar bir pantolonda kasıklarda oluşan sevimsiz ağrılardır. 

  Tüm bu sebeplerden ötürü Horizon pantolonlarında, Doğa severlerin aksiyonlarına uygun olarak farklı beden kavisleri uygulanmış ve her hangi bir pantolon işlevinden tamamen farklı rahatlık sağlanmıştır.
  Farklı tercihleri olan Doğa Sporcuları bunu belirtmek sureti ile kendilerine özgü üretim emri isteğinde bulunabilmekteler.

  Kemer köprüleri kalın palaskalara uygun yükseklikte üretilmektedir. Yan cep içleri güçlü kumaşlarla ve normal pantolonların bir hayli üstünde derinlikte monte edilmektedir.

  Doğada kendi performansı konusunda bilgiye sahip kullanıcılar sert aksiyonlarına uygun giysilere Horizon'da sahip olabilmektedirler.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.