Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için, en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları, size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Üyelik ile ilgili Sık Sorulan Sorular
Horizon ‘ a nasıl üye olabilirim ?
Sitemizin sağ alt köşesindeki “ Sisteme giriş “ bölümünden veya ortada ki “ Üye Girişi “ bölümüne girip “ Yeni Üyelik “ seçeneğini işaretledikten sonra ekranda beliren “ Üye kayıt Formu “ nu doldurup, " Üye Bilgilerimi Kaydet " ‘ i tıklamanız yeterlidir.
Üyelik ücretli mi?
Horizon ‘ a üyelik ücretsizdir.
Neden şifre gerekmekte ?
Oluşturduğumuz şifre otomatik olarak üye olduğunuzda belirtmiş olduğunuz mail adresine gelmektedir. Bu şifre ile Horizon size ait bir kimlik kazanmaktadır. Sadece size özelleştirilmiş ve istediğiniz an değiştirip silebileceğiniz ; sipariş ve diğer tasarruflarınızın bilgilerine ancak size özel şifre ile ulaşabileceksiniz.
Şifremi unutursam ne yapmalıyım ?
Üye giriş sayfasında Şifremi unuttum ‘ u işaretlediğiniz takdirde karşınıza gelen ekrana sistemimize vermiş olduğunuz geçerli mail adresini yazmanız ve " Gönder " e tıklamanız yeterli olacaktır.
Horizon ‘ da üye olmamın avantajları nelerdir ?
1990 den beri sadece Horizon ürünlerini kullanan “ YOZLAR “ için bu sorunun cevabı;  " En iyinin yanında olmak “ tır. Genç doğa dostları için ; ilklerden anında haberdar olabilmek ve Horizon daha yenisini üretinceye kadar kullanılması gereken ürünlerin ücretlerini bilebilmek ancak Horizon ‘ la beraber olmakla mümkündür.
Siparişler ile ilgili Sık Sorulan Sorular
İsteklerimin adresime gönderileceğini nasıl anlayabilirim?
Size uygun ölçülerde olan istekleriniz Horizon stoklarında mevcut ise, üye olurken vermiş olduğunuz telefon ve mail bilgilerinizin doğruluğu oranında hızlı biçimde sizle iletişime geçilecek ve çok basit alış-veriş yönergeleri ile beğeninize en kısa sürede erişmeniz sağlanacaktır.
İsteğim / İsteklerim neden stok onayı için bekliyor ?
Stok onayı süresi içerisinde ürünümüzün fiili stok bilgilerinin kontrolü yanında istek sahibinin vermiş olduğu teslimat adres ve diğer bilgileri kontrol edilmektedir. Bu süre zarfınca ödeme yapmamalısınız.
İsteğim / İsteklerim stoklarınızda olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?
İsteğinizin stok kontrolü çok kısa sürede tarafınıza bildirilir. Ödeme bilginiz geldikten hemen sonra isteğiniz kargoya verilir.
İsteğim stoklarınızda bulunmuyorsa bile siparişde bulunabilirmiyim ?
Horizon giysi ve saraciyeleri tamamen kendi üretimi olmasına karşın, minimalist yaklaşımı ve aile ölçekli yapısı gereği büyük stokları bünyesinde barındırmak yerine , kısa süre içerisinde üretmeye yönelmektedir. Stok da bulunmayan bir ürün için makul üretim zamanı verilmekte ve bu süre sonunda istek sahibi halen ürünümüzün sahibi olmak arzusunda ise Kargo işlemleri başlatılmaktadır. Doğa dostu avcılar Horizon’ a sadece makul bir süre verebilirlerse, istekleri yerine getirilecektir.
İsteğimin kargoya verilip verilmediğini nasıl anlarım ?
İstekleriniz kargoya verildikten hemen sonra ilgili kargo firmasının fatura bilgileri tarafınıza e-mail yolu ile bildirilecektir.
Beden ölçülerimi nasıl belirlemeliyim ?
Beden ölçülerinizi sistemimizde ki bilgilendirme bölümünden oluşturabilirsiniz. Ancak şu unutulmamalıdır ki; uymayan beden kısa süre içerisinde değiştirilecektir.
Özel beden ölçülerine göre üretim yapabilirmisiniz ?
Özel beden ölçüleri ile üretim büyük bir keyifle yapılmaktadır.
İstediğim modelin bayan için uyarlamasını üretebilirmisiniz ?
Horizon aile yapısında ki bayan atıcı ve avcıların mevcudiyeti; bayanlara yönelik av ve atış giysilerinde Avrupa ‘dan daha fazla çeşitliliğe neden olmaktadır. Her avcımızın saygıdeğer ve katılımcı eşinin özel kıyafetleri Horizon tarafından üretilmektedir.
Ülkemizin her köşesinden doğa dostlarının isteklerini yerine getirebiliyormusunuz ?
Yurdumuzun her yerine Horizon ürünleri gönderilmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin de son 6 yıldır ürünlerimiz satılmaktadır.
Çok beğendiğimi düşündüğüm ürününüzü geri gönderebilirmiyim ?
Tabii ki , hiçbir açıklama yapma zorunluluğu olmadan ürünümüzü iade etme özgürlüğü doğa dostu avcılarda vardır. Ürünümüzün iadesi tamamen bizim başarısızlığımızı göstermektedir.
İsteğim neden iptal edilmiştir ?
İsteklerin iptali tamamen Horizon kurumsal kararları dışında gelişen; kredi kartı geçersizliği, başarısız havale veya EFT işlemleri , stok onayı alındığı halde üzerinden 3 iş günü geçmesine karşın aksiyon göstermeyen , tamamen tesadüf eseri Horizon sanal mağazasında bulunan kişilere uygulamalardır.
İsteğim kargo şirketine teslim edildikten sonra kargomu takip edebilirmiyim ?
Tabii ki kargonuzu internet üzerinden size vereceğimiz kargo takip numarası ile izleyebilirsiniz.
İletişim ile ilgili Sık Sorulan Sorular
Size söylemek istediklerim var !
+ 90 312 3354939 bu numara bize kırıldığınız da bile arayabileceğiniz bir telefon numarası. Bu numara ile bizi antre edebilir, yeni üretim emirlerine dahil olabilirsiniz. Her ne amaçla olursa olsun bu numara heyecanla cevap verecektir size. Ayrıca İletişim forumlarımız doldurarak da bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Adresiniz nerede ?
Özevler Mahallesi 366. Cadde No:10/E  06190 Demetevler – Yenimahalle - Ankara - TÜRKİYE   Bizim fiili adresimizdir.
Bulunduğunuz adresten alışveriş yapabilirmiyim ?
Fiili adresimiz, üretimimizin yapıldığı küçük ama toplam çalışanların tüm performanslarını sevgiyle ve süratle gösterdikleri bir atölyedir. Burada ürünlerimizin dikim sürelerine göre fiyatları dahil tüm kullanıma hazır hale gelebilme aşamaları tespit edilir. Buradan alışveriş yapan hatta üretimimize katılan 25 yıllık dostlarla beraber sizi de görmek keyifli olacaktır.
Ürünlerinizin satıldığı Fiziksel bir mağazanız varmı ?
Ürünlerimizin satıldığı fiziksel bir mağazamız yoktur.
Ürünlerinizin satıldığı Av bayileri varmı ?
Üretimlerimizi , Ülkemizin önde gelen kültürlü Av Bayilerinde bulabilirsiniz. Bu bayiler, sadece Milli eğitimin verileri ile yetinmeyip, avcılık kültürü ve avcı alışkanlıklarına vakıf olmaya çalışan, kaliteli çözüm ortaklarımızdır.
Satınalma işlemleri ile ilgili Sık Sorulan Sorular
Ürünlerinizi taksitle alabilirmiyim ?
Altı büyük bankanın kredi kartını kullanarak ve garanti mail order ödeme şekli ile bankaların taksit kampanyalarından faydalanabilirsiniz. ( Secure Socket Layer & SSL kullanılmaya başladığında Bonuscard, Maximumcard,Finanscard ve Worldcard kullanılmktadır.)
Satın almayı istediğim ürününüzün bedelini nasıl ödeyeceğim ?
Stok ve teslim bilgisi geldikten sonra, Horizon banka hesaplarından, ptt bank hesabından tercih ettiğiniz her hangi birisine havale / eft yapabileceğiniz gibi, sanal mağazamızdan güvenli sanal post hizmetinden faydalanarak, tüm banka kartları ile ürün bedeli ödeyebilirsiniz. Bunların haricinde Mail Order yöntemi ile, telefonla kart bilgilerinizi vererek ödeme yapma imkanınız mevcuttur.
Siparişimi teslim alırken kapıda ödeme yapabilirmiyim ?
Kapıda ödeme sistemini hevesle yerleştirme çabasında olan Kargo firmaları son günlerde uygulamada yaşanan aksaklıklardan ötürü bu uygulamayı dondurdular. Bu sebeple kapıda ödeme sistemini kullanamamaktayız.
Havale ile nasıl sipariş verebilirim ?
Sevdiğiniz birine Banka kanalı ile yaptığınız havale işlemi gibi , daha önceden seçmiş olduğunuz her hangi bir Horizon banka hesabına, siparişinizin bedelini havele yapıyorsunuz. Tabii ki, bu işlemden önce mutlaka Horizon’ dan tarafınıza gönderilecek olan “ Siparişiniz hazırlanmıştır “ bilgi notunu bekleyeceksiniz.
Siparişlerim için havale yapabileceğim Banka hesap bilgilerinize nereden ulaşabilirim ?
Üye bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra, Sipariş bilgelerim bölümünde sağ üst köşede ki ödeme bilgilerinden Horizon Banka hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Mail Order nedir ?

Çagdaş bir alışveriş hizmetidir. Mail Order sadece Kredi Kartları ile yapılabilir.
Sizlerin 
alışveriş yapmak için işyerimize gelmenize gerek kalmaz. Türkiye'nin ya da dünyanın neresinde olurlarsa olun, postayla, faksla ya da yalnızca bir telefonla sipariş verme rahatlığını yaşarsınız. 

Form ile; almak istediğiniz ürün ya da hizmetin niteliği, fiyatı gibi temel bilgilerin bulunduğu formu imzalayarak, kredi kartı ya da Supercard numaranızı ve son kullanma tarihini belirtirsiniz. Bu formu postayla ya da faksla bize gönderdiğinizde, almak istediğiniz ürün ya da hizmetin karşılığını kartla ödemeyi kabul etmiş olursunuz.

Telefon ile; almak istediğiniz ürünü bize telefon ile iletip, Kart numaranızı ve Kartın son kullanım tarihini vermek sureti ile işlem yapabilirsiniz. Bu durumda biz bankaların sadece güvenilir buldukları ticari kurumlara verilen bir POS terminali veya bilgisayarlarımızdan özel bir yazılımı bankanızdan anında onay alabiliriz.

Garanti Tahsilat Sistemi (GTS) Mail Order gibi kart bilgileriyle işlem yapmayı sağlayan ama düzenli ve yüksek adetlerde işlem yapan işyerlerine yöneliktir.  

Kredi kartı, havale ve Mail Order dışında bir tahsilat şekliniz yok mu?
Şu an için bu seçenekler kullanılmaktadır.
Önereceğiniz ödeme şekli nedir ?
Firmamızın başından beri kullandığı ödeme ve tahsilat yöntemi internet bankacılığı ‘ dır.Bankanızda, size hiç de bir sorun ve maliyet yüklemeden açacakları bir internet banka hesabı açtırınız. Titizlikle kullanabileceğiniz bu hesap sayesinde, günlük yaşamınızda ki her türlü nakit trafiğinizi ve hatta yatırımlarınızı bulunduğunuz rahat ortamdan sürdürebilirsiniz. İşte bu rahat ödeme şekli ile aynı zamanda Horizon’ un vazgeçilemez Doğa giysilerine sahip olacaksınız.
Yönetim ile ilgili Sık Sorulan Sorular
Horizon firması görev dağılımı nasıldır ?
Yönetim Kurulu Başkanı
Müveddet NİRON

Üye –
 Derya NİRONModern çağın görüşlerine sahip gençlik ile, 49 yıllık kazanılmış hızın yarattığı bilgi ve tecrübe HORIZON ‘da bütünleşmiştir. Hemen her yıl uluslar arası Doğa sporları fuarların da, yeni trendleri ve doğa şartlarına uyumlu teknolojik akımları izleyen genç yönetime, 1968 yılından itibaren doğa’ da olanları yaşayan, deneyimli küçük bir ekip süpervize etmektedir.

HORIZON, 2006 yılının ortalarında pazarlama ve satışın organizasyonlarının temel yapısını yeniden düzenlemiş ve başarılı webmaster’i ile sanal ortama taşımıştır.

Toplam kalitenin önce yönetici beyinlerde var olmasından sonra gerçekleşebileceğini kabul eden HORIZON, kalifiye insan emeğine sahip olmaktan ötürü, sektörün üretim lideri konumunu üstlenmektedir. 

Minimalist yaklaşımla sürdürdüğü üretim anlayışından ötürü çok kısa süreler içerisin de üretim emri değişikliğine gidebilme seriliği bulunmaktadır.

HORIZON şirketi Türkiye ‘nin tescilli markasıdır. Güzel Yurdumuz da çok fazla ilke imza atmasının ve artan başarı grafiğinin en önemli nedeni risk yönetimini doğru algılayan, Türk aile şirketi olmasıdır.Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

İletişim Formu için tıklayınız... 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.