Horizon®  - 14 Kıbrıs Orman1Nubuk+Elyaf+Suni Deri Darb.

Av Yeleği-0249

Ürün Kodu : 01.001.041.00022
Horizon®
Fiyat
:
158,10 TL + KDV
KDV Dahil
:
170,75 TL
Havale ile
:
165,63 TL
Kumaş+Darbelik Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Soğuk iklim koşulları içerisinde tercih edilen bu modelimiz de yüksek gramajlı, dikişli kapitone silikon elyaf kullanılmıştır. 
  Kamuflaj, özden gizlenmek, saklanmak anlamına gelir ve normalde kolaylıkla görünür olan bir organizma veya objenin çevreyle kendini bir ederek fark edilmesinin zorlaşması olarak yorumlayabiliriz.
   
  Dış yüzeyi güderi hissi veren, daima astarlı kullanılan , hafif ve güçlü bir kumaştır. Kıbrıs yelek modelimizde astarlı olarak üretim yapılmaktadır.
  Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir.
  Horizon, Dijital Transfer (Süblimasyon) baskı tekniği ile kendine has desenler ile üretim yaptırabilmektedir.  " Orman desen " genel tanımlanması ile çok farklı koleksiyonlar ve donamları üretebilmekteyiz.
  Geniş ön alt ceplerin üzerinde on altı adet fişeklik mevcuttur. Fişeklik giriş bölümleri suni derilerle kaplanarak, sert hareketlerde fişeklerin düşmesi önlenmiştir. Fişeklikler istenilen calibre de üretilmektedir. 
   
  Horizon av yeleklerinin hemen tümünde, Avcıların Doğa da ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır . 
   
  Ölçüleri 5cm x 21cm x 22cm ve iki adet olan bu ceplerde Avcılar günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve aksiyonlarını kayda almaktadırlar. 
  Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır. 
   
  Sırt cep tamamen kan geçirmez malzeme ile kaplanmıştır. Avın taşınması anında omuza binen yükün dağılmasını kolaylaştırıcı kesim ve dikim teknikleri uygulanmış bir sırt cep sistemi vardır.
  Büyük bedenler için ( L, XL, 2XL, 3XL ) bu ölçüler 11cm x 43cm x 50cm ve küçük bedenler için ( S, M )  11cm x 36cm x 47cm  dir. Avlanma limitlerinde belirtilen sayılara uygun olan bu sırt cepler,  Horizon yeleklerini kullanıcı dostu yapmaktadır. 
   
  Omuz Darbelikleri; suni deri, süet, düz renk kumaşlardan imal edilebildikleri gibi, avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı da,  görünürlüğün esas olduğu avlanma türlerinde, önlem olması açısından, flore turuncu renkli güçlü bir materyalden üretilmektedir. Omuz darbeliklerinin altına 350 gr silikon elyaf konarak, karolaj dikişlerle monte edilir. Atış darbesinin  absorbe edilebilmesine yarayacak bu katman, yanağa iyi kaynak yapılamamış atışlarda tüfek darbesinin omuzda yaratabileceği ağrılı deformasyona mümkün olabildiğince engel olacaktır. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.