Horizon®  - 16 BobAlle Orm1 Nubu+Haki Darb.

Av Yeleği-0267

Ürün Kodu : 01.001.004.0142
Horizon®
Fiyat
:
206,48 TL + KDV
KDV Dahil
:
223,00 TL
Havale ile
:
216,31 TL
Kumaş+Darbelik Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Prestij serisi ürünlerimiz dendir. Dış yüzeyi güderi hissi veren, daima astarlı kullanılan , hafif ve güçlü bir kumaştır.
  Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir.
  Horizon, Dijital Transfer ( Süblimasyon ) baskı tekniği ile kendine has desenler ile üretim yaptırabilmektedir.  " Orman desen " genel tanımlanması ile çok farklı koleksiyonlar ve donamları üretebilmekteyiz.
  "Av da giydiklerimizi günlük yaşantımızda da kullanabiliriz" Horizon mantığı ile üretilmekte olan prestij modellerimizdendir. Bu sebepledir ki, sadece avcılar değil, doğada farklı etkinlikleri yapma alışkanlıkları olanlar da - traking, doğa araştırmacıları - sırt cebini de değerlendirerek bu yeleğimizi kullanmaktalar.
   
  Astarlı olan bu modelimizde insan sağlığında astarın önemi unutulmamış ve pamuk oranı arzulanan seviye de olan materyal kullanılmıştır. İç astar bölümündeki fermuarlı cep ölçüleri 19cm x 14cm  ve bir adettir. Daha ziyade ruhsat, ehliye ve benzeri değerli evrağın yanında avcılar paralarını da bu ceplerde güvenle taşımaktadırlar.
   
  Omuz Darbelikleri; suni deri, süet, düz renk kumaşlardan imal edilebildikleri gibi, avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı da,  görünürlüğün esas olduğu avlanma türlerinde, önlem olması açısından, flore turuncu renkli güçlü bir materyalden üretilmektedir. Omuz darbeliklerinin altına 350 gr silikon elyaf konarak, karolaj dikişlerle monte edilir. Atış darbesinin  absorbe edilebilmesine yarayacak bu katman, yanağa iyi kaynak yapılamamış atışlarda tüfek darbesinin omuzda yaratabileceği ağrılı deformasyona mümkün olabildiğince engel olacaktır. 
   
  Yeleğin iki ön yüzeyinin üstüne özel bir dizaynla ikinci katlar monte edilmiştir.  Üst üste oluşturulmuş ön cep sisteminde, altta körüklü büyük cepler bulunmaktadır. Horizon Av Yeleklerin de kullanılan cepler, Avcıların Doğa da ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır. Ön kargo cep ölçüleri; 7 x 20 x 22 cm iki adettir.
   
  Sırt cep tamamen kan geçirmez malzeme ile kaplanmıştır. Avın taşınması anında omuza binen yükün dağılmasını kolaylaştırıcı kesim ve dikim teknikleri uygulanmış bir sırt cep sistemi vardır.
  Büyük bedenler için ( L, XL, 2XL, 3XL ) bu ölçüler; 11cm x 43cm x 50cm ve küçük bedenler için;  ( S, M )  11cm x 36cm x 47cm  dir. Avlanma limitlerinde belirtilen sayılara uygun olan bu sırt cepler,  Horizon yeleklerini kullanıcı dostu yapmaktadır. 
   
  Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
   
  Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.


   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.