Horizon®  - 25 Kolon Askılı Cord.Puzzel Kamuf.

Av Yeleği-0280

Ürün Kodu : 01.001.037.0013
Horizon®
Fiyat
:
123,34 TL + KDV
KDV Dahil
:
133,21 TL
Havale ile
:
129,21 TL
Kamuflaj Desen
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Benzersiz güzellikte ki yağmur olgusunun, avlanmaya engel olabilecek seviyelerde yoğun düştüğü bölgelerde, 1990 yılından itibaren kullanılmakta olan üretimimizdir.
  Yağmur geçirmez, çok çabuk kuruyabilen, geniş ön yan ceplere uyumlu geniş sırt cep, 400 denier corduro kumaştan üretilmektedir.

  Askılar 45 mm kolonlardan oluşmuştur. Belindeki kolon- kilit oluşumu her bedene uyumu sağlamaktadır. Sırt cebinde sıvı geçirmezliğini sağlayacak katman bulunmaktadır. Kullanışlı ve ekonomik bir model.
  Diğer askılı model av yeleklerimize göre daha az detay içeren çok kullanışlı ve ekonomik Kolon Askılı Av Yeleğidir 
   
  Geniş ön yan ceplere uyumlu büyük sırt cep bulunmaktadır. Sırt cebin körük dahil tamamını kaplayan özel katman, sıvı geçirmezliğini sağlayan niteliktedir.
   
  Belindeki kemer kolon oluşumu ayar tokaları ile değişik beden ölçülerine uyumu sağlamaktadır. Buna göre iki bedene altı beden ölçüsünün uyarlanabilmesi mümkündür. İlaveten, aşırı kilo fazlalığı ve azlığı sebebi ile özel üretim yapılmaktadır.
   
  İlk bedende ön cepler;  3x20x20 cm ve iki adettir. Sırt cep;  9x48x26 cm ve bir adettir. Beden toplam ölçüsü- ki bel çevresi denebilir - 103 cm ön cepler ve sırt buna ilaveten ayarlanabilir + 27 cm kemer kolonu bulunur.
   
  İkinci bedende ön cepler; 3x20x20 cm ve iki adettir. Sırt cep; 9x54x29 cm ve bir adettir. Beden toplam  ölçüsü- ki bel çevresi denebilir - 116 cm ön cepler ve sırt buna ilaveten ayarlanabilir + 27 cm  kemer kolonu bulunur.
   
  Omuz askıları olabilecek en kalın - 45 mm - boyutta seçilerek yükün omuzlarda oluşturabileceği istenmeyen basıncın dağıtılması  amaçlanmıştır. Omuz askılarına konulan ayar tokaları, yeleğin boyunu kullanıcısı tarafından istenilen boyuta getirilebilmesine olanak vermektedir. 
   
  Görsel medyayı talihsiz biçimde kullanarak,  " Türkiye de ilk defa üretilen yelek " sloganları ile satışa sunulan taklit edilmiş ürünümüzün reel piyasa değeri belirlenerek satışı yapılmaktadır.

  Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar. 

  Dileğimiz,  üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir. 

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.