Horizon®  - 05 Orman1 Nubuk+Camel Darbelik

Av Yeleği-0285

Ürün Kodu : 01.001.013.0343
Horizon®
Fiyat
:
173,54 TL + KDV
KDV Dahil
:
187,42 TL
Havale ile
:
181,80 TL
Kumaş+Darbelik Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Modelimizin alt özelliği; Orman1 desen nubuk kumaş üzerine, uzun darbeliğin uygun düz Camel renk malzemeden seçilmesidir. 
   
  Dış yüzeyi güderi hissi veren, daima astarlı kullanılan, hafif ve güçlü bir kumaştır. Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf  kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir. 
  Horizon, Dijital Transfer (Süblimasyon) baskı tekniği ile kendine has desenler ile üretim yaptırabilmektedir.  " Orman desen " genel tanımlanması ile çok farklı koleksiyonlar ve donamları üretebilmekteyiz.
   
  Bu kamuflaj deseni ile  ormanın bir parçası olabilirsiniz. Bulanık arka plan elemanları karda inanılmaz bir 3D efekti yaratmaktadır. Açık ve koyu elementlerin kontrastı sayesinde insan görünümü neredeyse tamamen kaybolur. Günün her vaktinde kullanılabilir. Büyük ağaçların altındaki çalılıkları taklit etmek için çeşitli kahverengi tonları kullanılmıştır. Orman deseni ince bir yapıya sahip olup yan yana üst üste çok sayıda renklerden oluşur . Böylece, gözlemci için bulanık görünüş ve kontur dağıtma etkisine sahiptir.
   
  Horizon MDN-3 yeleğinin ön görünümüne sahip bu yeleğimizin, Dünyada çok sayıda üretici firma tarafından da, beğenilerek farklı versiyonları üretilmektedir. Avcıların doğada ki şık görüntülerini sağlayan prestij serisi ürünlerimizden biridir. 
   
  Geniş ve uzun ön darbelikleri suni deri, süet, düz renk kumaşlardan imal edilebildikleri gibi, avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı da,  görünürlüğün esas olduğu avlanma türlerinde, önlem olması açısından, flore turuncu renkli güçlü bir materyalden üretilmektedir. 
  Omuz darbeliklerinin altına 350 gr silikon elyaf konarak, karolaj dikişlerle monte edilir. Atış darbesinin  absorbe edilebilmesine yarayacak bu katman, yanağa iyi kaynak yapılamamış atışlarda tüfek darbesinin omuzda yaratabileceği ağrılı deformasyona mümkün olabildiğince engel olacaktır.
   
  Üst üste oluşturulmuş ön cep sisteminde, altta körüklü büyük cepler bulunmaktadır. Horizon Av Yeleklerin de kullanılan cepler, Avcıların Doğa da ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır. Ön cep ölçüleri; 7 x 20 x 22 cm iki adettir. Ön ceplerin hemen alt yanında " El ısıtma Cepleri " olarak ifade ettiğimiz, tamamen pamuktan mamul yan cepler bulunur.
   
  Ön iç bölümdeki fermuarlı cep ölçüleri 19 x 14 cm ve bir adettir. Daha ziyade ruhsat, ehliyet ve benzeri değerli evrağın yanında avcılar paralarını da bu ceplerde güvenle taşımaktadırlar. 
   
  Sırt cebi Horizon klasiğidir. Kan geçirmez iç katmanı ile ergonomik yapısı gereği kolayca av taşımaya elverişlidir. Büyük bedenlerde 11 x 43 x 50 cm ve küçük bedenlerde 11 x 36 x 47 cm bir adet sırt cep bulunmaktadır. 
   
  Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
   
  Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.