Horizon®  - 13 Brown.File Camel+Orman1 Nubuk

Av Yeleği-0128

Ürün Kodu : 01.001.005.0096
Horizon®
Fiyat
:
141,54 TL + KDV
KDV Dahil
:
152,86 TL
Havale ile
:
148,28 TL
File ve Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Sıcak iklim koşullarında avlananlara uygun ekonomik Horizon av yelek modellerindendir. 
  Sırt ve iki ön bölme tamamen file kumaştan seçilmiştir. Bu sebepledir ki çok hafif bir av yeleğidir.
   
  Önde  fermuarları gizli, derin iki cebin üzerine, on adetlik lastik fişeklikler yerleştirilmiştir. Geniş ve çift kat kapaklarla korunan lastik fişeklikler çok uzun yıllar hizmet verebilmektedir. 
  Burada kullanılan lastik fişekliklerin, seri tüfek dolumunda ki önemi tartışılamaz. Dış alt cepler normalden büyük seçildiklerinden,  7cm x 22cm x 20cm  önemli bazı malzemelerin taşınmasında kullanılabilmektedir. 
   
  Tüm Brown file yelek modellerinde sağ darbelik bölümünün altına gizli fermuarlı cep yerleştirilmiştir, 8 mm köpükle darbeye karşı, stoper olarak kullanılmaktadır. Aynı yerde ruhsat taşıma yapılabilmektedir.
   
  Sol kol kullanma alışkanlığı olanlar için her modelimizde olduğu gibi bu ürünümüzde de sol darbelik yapılabilmektedir.
   
  Avın taşınması anında omuza binen yükün dağılmasını kolaylaştırıcı kesim ve dikim teknikleri uygulanmış bir sırt cep sistemi vardır. Sırt cep tamamen kan geçirmez malzeme ile kaplanmıştır. Horizon av yeleklerinin sırt cepleri bu fonksiyonları ile tam bir kullanıcı dostudur. 
  Brown file av yeleğimizin sırt cebinde üst bölüm file ve alt bölüm kan geçirmez materyalle oluşturulmuş ve boyutları, 11cm x 39cm x 47cm dir.
   
  Nubuk dış yüzeyi güderi hissi veren, -  daima astarlı kullandık -   hafif ve güçlü bir kumaşdır. 
  Nubuk, cilt yüzü düzgün ve cilt yüzünden hafif zımparalanmış giysilik deri türüdür. Dokunma duyumuzu çok olumlu etkileyen bu yumuşak yüzeyi, gelişmiş teknolojilerle yurdumuzda kumaşlar üzerinde elde edebiliyoruz. Kumaşımıza dokunduğunuzda tekstür ve doku derinliği, reflekt etkisi bu yumuşaklığı hissetmenize neden olacaktır. 
  Bu kamuflaj deseni ile  ormanın bir parçası olabilirsiniz. Bulanık arka plan elemanları karda inanılmaz bir 3D efekti yaratmaktadır.  Açık ve koyu elementlerin kontrastı sayesinde insan görünümü neredeyse tamamen kaybolur. Günün her vaktinde kullanılabilir. Büyük ağaçların altındaki çalılıkları taklit etmek için çeşitli kahverengi tonları kullanılmıştır.  Orman deseni ince bir yapıya sahip olup yan yana üst üste çok sayıda renklerden oluşur . Böylece, gözlemci için bulanık görünüş ve kontur dağıtma etkisine sahiptir.
  Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf  kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir. 
  Horizon, Dijital Transfer ( Süblimasyon ) baskı tekniği ile kendine has desenler ile üretim yaptırabilmektedir.  " Orman desen " genel tanımlanması ile çok farklı koleksiyonlar ve donamları üretebilmekteyiz.
  Kumaşımız reaktif boyalıdır, İsviçre' den ithal; toksik ve kanserojen madde içermeyen birinci kalite tekstil boyaları ile boyanmıştır. Antone kataloğu tüm dünyada -ve en yaygın olarak- kullanılan renk standardı kataloğudur. Horizon® için üretilen bu kumaşımız da Camel renk (renk kodu: 57435 ) reçetesi kullanılmıştır. 
  Bilindiği üzre Uzak doğu menşeili çok fazla boyalı ürün Bulgaristan üzerinden Yurdumuza sokulmaktadır. İTKİP tarafından yapılan laboratuvar  araştırmalarında bu ürünlerin kansere yol açtıkları kesinleşmiş ve yasaklanmıştır.
  Bu noktada Horizon Orman Desenli av yeleklerini kullananların ileriye dönük sağlık kaygıları duymayacakları kesindir.
   
  Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.