Horizon®  - 23 Askılı File Camel+Orman1 Nubuk

Av Yeleği-0145

Ürün Kodu : 01.001.020.0069
Horizon®
Fiyat
:
266,15 TL + KDV
KDV Dahil
:
287,44 TL
Havale ile
:
278,82 TL
File ve Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Çanta cep dizaynı ile oluşturulan geniş kargo ceplerin sol tarafında, yarma cep üstü; 16x9x4 cm uzun bir cep ve 2,5x12,5 cm ölçülerinde ikinci cep bulunur. 
  Sağ cep üstünde, yarma cep üstü fermuarlı file cep vardır. 
  Omuz askıları 8 mm polipropülen köpükle desteklenmektedir. Çok geniş sırt cep kan geçirmez malzeme ile kaplanmaktadır. Sırt cebin üstünü kaplayan velkronla kapatılmış file cep mevcuttur.
  Sırt cebin genişliği, körüğünün üzerine yerleştirilen iki adet pirinç 61 numara çıt-çıt ile, değişebilir hale getirilmiştir.
  Nubuk dış yüzeyi güderi hissi veren, -  daima astarlı kullandık -   hafif ve güçlü bir kumaştır. 
   
  Nubuk, cilt yüzü düzgün ve cilt yüzünden hafif zımparalanmış giysilik deri türüdür. Dokunma duyumuzu çok olumlu etkileyen bu yumuşak yüzeyi, gelişmiş teknolojilerle yurdumuzda kumaşlar üzerinde elde edebiliyoruz. Kumaşımıza dokunduğunuzda tekstür ve doku derinliği, reflekt etkisi bu yumuşaklığı hissetmenize neden olacaktır. 
   
  Bu kamuflaj deseni ile  ormanın bir parçası olabilirsiniz. Bulanık arka plan elemanları karda inanılmaz bir 3D efekti yaratmaktadır.  Açık ve koyu elementlerin kontrastı sayesinde insan görünümü neredeyse tamamen kaybolur. Günün her vaktinde kullanılabilir. Büyük ağaçların altındaki çalılıkları taklit etmek için çeşitli kahverengi tonları kullanılmıştır.  Orman deseni ince bir yapıya sahip olup yan yana üst üste çok sayıda renklerden oluşur . Böylece, gözlemci için bulanık görünüş ve kontur dağıtma etkisine sahiptir.
   
  Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf  kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir. 
  Horizon, Dijital Transfer ( Süblimasyon ) baskı tekniği ile kendine has desenler ile üretim yaptırabilmektedir.  " Orman desen " genel tanımlanması ile çok farklı koleksiyonlar ve donamları üretebilmekteyiz.
   
  Kumaşımız reaktif boyalıdır, İsviçre' den ithal; toksik ve kanserojen madde içermeyen birinci kalite tekstil boyaları ile boyanmıştır. Antone kataloğu tüm dünyada -ve en yaygın olarak- kullanılan renk standardı kataloğudur. Horizon® için üretilen bu kumaşımız da Camel renk (renk kodu: 57435 ) reçetesi kullanılmıştır. 
   
  Bilindiği üzre Uzak doğu menşeili çok fazla boyalı ürün Bulgaristan üzerinden Yurdumuza sokulmaktadır. İTKİP tarafından yapılan laboratuvar  araştırmalarında bu ürünlerin kansere yol açtıkları kesinleşmiş ve yasaklanmıştır.
  Bu noktada Horizon Orman Desenli av yeleklerini kullananların ileriye dönük sağlık kaygıları duymayacakları kesindir.
  Benzeri üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan ve  bu kadar ekonomik fiyatta bir askılı yelek görülmemektedir. 
  Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, Doğa'ya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz.
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " Doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmamaları gerekmekte.

  Benzeri üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan ve bu kadar ekonomik fiyatta bir askılı yelek görülmemektedir.

  Gelişmiş verimlilik, kalite güvencesi ve gelişmiş yeteneklerle Horizon üretim yapmakta. Henüz var olmayanları üretmek için Ülkemizin önde gelen Tekstil üretici markalarıyla işbirliği yapıyoruz . Her katmanda sektörün statükolarına meydan okuyoruz, eksiklikleri yeni çözümlere dönüştürüyoruz.  
  Taklit edilen ürünlerimizin reel fiyatlarını yine Horizon olarak belirleyip bu sanal ortamda pazarlamaktayız. Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar.
  Dileğimiz üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.