Horizon®  - 19 Bel File Haki+Orman1 Nubuk

Av Yeleği-0149

Ürün Kodu : 01.001.017.0080
Horizon®
Fiyat
:
134,33 TL + KDV
KDV Dahil
:
145,08 TL
Havale ile
:
140,72 TL
File ve Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • 1999 yılından itibaren, Ankara Tüm Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü değerli yönetici kadrosunun bilgi, tecrübe ve öngörüleri ile Horizon performansına uygun olarak üretilmektedir. 

  Dış yüzeyi güderi hissi veren, daima astarlı kullanılan , hafif ve güçlü bir kumaştır.
  Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir.
  Horizon, Dijital Transfer ( Süblimasyon ) baskı tekniği ile kendine has desenler ile üretim yaptırabilmektedir.  " Orman desen " genel tanımlanması ile çok farklı koleksiyonlar ve donamları üretebilmekteyiz.

  Av sezonunun açıldığı dönemde Ülkemiz genelinde hava ısısının yüksek olması nedeniyle, hafif olan bel ve kemer yeleklerimiz tercih edilmektedir.

  Soğukların hüküm sürdüğü sezonlarda da, kalın giysiler üzerine takılarak kullanılması bel ve kemer yeleklerimizi dört mevsimlik, kullanıcı dostu ürünler statüsüne sokmuştur.

  Kumaş bedenler üzerine 20x20x8cm ölçülerinde iki büyük cep ve yine bunların üzerinde yapışık körüklü iki cep daha bulunmaktadır. Ön cepler iç içe fonksiyonel dört bölmeden oluşmaktadır.

  Cepler içerisinde güçlü lastikten oluşturulmuş toplam on adet fişeklik mevcuttur. Fişekliğin lastik seçilmesi, değişik kalibre dolu kullanan avcıların tercihine cevap verebilmektedir.

  Büyük ceplerin tek yanlarında pirinç çıt çıt lar, ceplerin hacimlerinin opsiyonel kullanılmasını sağlamaktadır. Cep kapaklarında separe kemik fermuarlarla 10x20 cm lik estetik iki cep daha bulunmaktadır.
  45x20x8 cm ölçülerinde ki sırt cep kan geçirmez malzeme ile kaplıdır. Sırt cebin her iki tarafında ki pirinç çıt~çıtlar bu cebe de opsiyonel kullanım sağlarlar. Sırt cebin üzerinde 15 cm lik iki adet velkronlarla kapatılan ayrıca file cep mevcuttur.

  Ayarlanabilen kemer bölümü 38 mm çok güçlü kolonlarla yapılmıştır. Kemer kısmının üretiminde uygulanan ayar sistemi, farklı beden ölçülerine uygunluk sağlamaktadır.

  Benzeri taklit üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan bu ekonomik fiyatta bir bel yelek üretimine rastlanmamıştır.
  Taklit edilen ürünlerimizin reel fiyatlarını yine Horizon olarak belirleyip bu sanal ortamda pazarlamaktayız. Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar. Dileğimiz üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.