Horizon®  - 201 Gömlek+Skoç Astarlı

Av Gömleği-02

Ürün Kodu : 01.003.005.0001
Horizon®
Fiyat
:
185,50 TL + KDV
KDV Dahil
:
200,34 TL
Havale ile
:
194,33 TL
Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Çok sıcak mevsimler hariç üç sezon rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. İç Anadolu bölgesinde hafif mont gibi kullanılmaktadır.

  Astar da birinci sınıf yünlü Skoç astar kullanılmaktadır.
  Önde iki cep mevcuttur. Çok uzun süreli kullanımlar sonucunda; ilk alındığında antik görünümlü olan çıtçıtlar, altın sarısına dönüşerek görüntü zenginliği yaratmaktadır. Astarı Ekose kumaştan yapılan bu modelin; kollar ve cepler çift dikiş yapılmaktadır.
  Doğa da sert aksiyonları için vazgeçilemez gücü sergileyen ileri teknoloji ile oluşturulmuş, Baby Cord 21 fitil, gramajlı pamuk & likra karışımlı malzemeden üretilen camel ve tonları da  bulunmaktadır.
  Doğada yaşam sürdürme alışkanlıkları olanların bedensel eylemleri, bir banka memuru ve/veya bir avukatın günlük yaşamında ki fiziksel hareketleri ile hiç bağdaşmamaktadır. 
   
  Özellikle kara avcılığı yapanların, silahlarını en iyi şekilde yanaklarına kaynak yapabildikleri anlarda, tetiğin çekileceği kolun, sırt bölgesinde ki kumaş gerginliği çok dikkatlice tespit edilmelidir.  
  Gömlek her yerden, değişik markalar ve modeller ile satın alınabilir. Ancak Horizon üretimi gömlekler, insan ergonomisinin muhteşem yapısı düşünülerek ve avcıların aktiviteleri esnasında ki çok sert ve seri hareketlerine uygun biçimde kalıplanmak tadır. 
  Keza göğüs ve omuz bölgeleri piyasa gömleklerine göre farklı kesim ve dikim teknikleri ile tamamlanmaktadır. Kol altlarında, dirsek, boyun ve benzeri bölgelerinde ki üretim kodlarının benzeri hiç bir yerde bulunmamaktadır. 
   
  Gömlek seçiminde, kullanılacakları coğrafi kesimin iklim şartlarını bize anlatan dostlarımıza seçimlerinde yardımcı olabilmek bizi keyiflendiriyor.

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)

  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

  LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!
   
   
  Ürün Etiketi: Astarlı gömlek, astarlı avcı gömlek, skoç astarlı avcı gömlek, skoç astarlı balıkcı gömlek, skoç astarlı outdoor gömlek, kışlık astarlı gömlek, kışlık avcı gömlek, kışlık avcı gömlek modelleri, kışlık av gömleği, kışlık astarlı gömlekler, av gömlek modelleri, gömlek fiyatları, gömlek skoç astarlı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.