Teslimat Koşulları

Hafta içi verilen siparişlerde teslimat süresi 3~7 gün aralığındadır. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3~7 gün  (Pazartesi ~ Cuma) içerisinde Yurt İçi Kargo' ya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-2 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Horizon kreasyonu bir takım ( pantolon, yelek,gömlek...vb ) Güzel Yurdumuzun hemen her köşesine, yaklaşık  9 ~ 11 TL karşılığında, önceden eksiksiz beyan ettiğiniz adresinize teslim edilecektir.

Beğenileriniz lojistik çözüm ortağımız Yurt İçi Kargo tarafından horizonav.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

Özel üretim, 2XL ve 3XL ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri
ve süreleri ürün için üretim emri verilirken size bildirilir. Sözü edilen ürünlerin teslimat süreleri 7~15 gün arasıdır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Horizonav.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 3 (iki) en fazla 7 (yedi) gün bekleme üretim
süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.