Daha fazla özveri..
23.02.2011

Uzun geçmişli ve /veya performansları coğrafi kesimlerinde kabul görmüş, doğa sporları Kulüplerine ve çözüm ortağı olmak isteyebilecek bayiler için özel tasarım hazırladık. Bakalım neyi becerebilmişiz ?

Kulüplerce hazırlanan aktivitelerin, benzeri sosyal içerikli birlikteliklerin, özetle avlak dışında ki beraberliklerin, Kulüp üyelerinde oluşturduğu olumlu beyin fırtınalaşmasını, Yurdumuz doğa sporları için,  gelecek vaad eden hareketler olarak yorumlamaktayız.

Horizon bu nedenledir ki; ailesinin mensubu bulunduğu Tüm Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübüne her desteği verebilmek için olağanüstü çaba göstermiştir.

Değişik yerlerde her yıl düzenlenmekte olan " Avcı Bayramı " şenliklerine Horizon, gücü ve yıllık sponsor programı içerisinde teşvik edici katkılar sağlamaktadır.

...ve artık diyoruz ki; Kulüplerimiz isterlerse, temasa geçerek bizlere bilgilerini versinler ve biz de sistemimizde onlara özgü, fiyat ve hizmetlerimizi sunabilelim.

Deneyelim birbirimizi, güveninizi ödünç verin bize bir sezon boyunca, nereden bilebilirsiniz ki ?, şimdiye kadar hiç olmadık biçim de, Doğada en şık ve fonksiyonel aktivitelerin sahibi Kulüp olabilme fırsatını Horizon ile sağlayabileceğinizi !...

Av bayileri isterlerse, coğrafi kesimlerinde onların çözüm ortağı olabilmek bize keyif ve gurur verecektir.

"Çözüm ortağımız" ifadesi ile isimlerinin yayınlanması ve hatta izlenirliği ülkemizde birinci sırada olan portalımız da resimlerinin sergileniyor olması, bayilerimizin bölgelerinde açık ara lider olmalarını sağlayacaktır.

Horizon ürünlerinde ki kalite,işlevsellik ve fiyat unsurları yirmi yılı aşkın süredir dost bayilerimizin keyifli ticaretlerine neden olmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.