Horizon®  - Dipcik Üstü 2000 Denier

Fişeklik 001 Dipçik Üstü

Ürün Kodu : 01.020.006.0001
Horizon®
Fiyat
:
159,62 TL + KDV
KDV Dahil
:
175,58 TL
Havale ile
:
170,31 TL
Kumaş Cinsi
:

Curdura 600 Denier

Cordura 2000 Denier

Cordura Kumaş Renkleri
:
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Dipçik fişekliği Horizon üretiminde beş kat ara malzemeden oluşmaktadır. Dış cephede Cordura kumaş, orta katman 2 mm polipropülen köpük, arada 2mm plastik, tekrar 2 mm köpük ve astar - ki dipçiği kavrayan yüzey - süet kumaştan seçilmektedir. 
  Plastik levhanın süngerle birlikte kullanılması, ürünün estetiğini ve gücünü ön plana çıkarmaktadır. 
  Beş adet dolu taşıyabilecek lastik fişeklikler güçlü ve hafif olmalarından ötürü tercih edilmektedir. 2000 ve 600 Denier olarak iki ayrı kumaş özelliği ile sunulmaktadır.

  Teknik özellikleri:
  Cordura, INVISTA'nın tescilli markasıdır. INVISTA'nın (bazı durumlarda ise diğer ortak firmaların) performansı tasdik edilmiş, patentli lif ve ipliklerinden üretilmiştir. 
  CORDURA®, tüm performans giyimi ve donanımı için "en çetin kumaş"tır.  Ağır işler için gereken donanımlardan günlük giysilere kadar oldukça geniş olan kullanım alanı her geçen gün daha da büyümektedir.

  Faaliyet alanınız ne olursa olsun, CORDURA®'nın sağlamlık ve dayanımı size büyük artılar sağlayacaktır. CORDURA® testlerde diğer kumaşlardan çok daha iyi olduğunu kanıtlamıştır.
  Yüksek performanslı bir kumaş için tüm beklentilerinizi, yırtılma, yıpranma ve aşınmaya karşı direnç gibi, karşılar. Standart naylondan 2 kat daha dayanıklı, Polyesterden 3 kat daha dayanıklı, Pamuk brandadan 10 kat daha dayanıklı bir kumaştır.
  Askeri ihtiyaç dışında, dayanıklılığı, konforu, çeşitli gramaj ve konstrüksiyonları sayesinde, CORDURA® kumaşlar günlük ortamlarda da artık kullanılmakta: Lap top çantaları, bavullar, spor çantaları,
  sırt çantaları, spor ayakkabılar, kış sporları kıyafetleri, motorcu kıyafetleri, yazlık spor giyim, uyku tulumu, panço, yağmurluk için naylon ve polyester teknik kumaşlar da üretilmektedir.
  Kaynakça: www.cordura.com

  Ürün etiketi: Dipcik fişekliği, fişeklik, kundak fişekliği, dipcik fişeklik çeşitleri, kundak fişeklik çeşitleri, fişeklik fiyatları, dipcik fişeklik fiyatları, ucuz fişeklik, kaliteli fişeklik, dipcik üstü fişeklik

  Garanti Bilgisi
  :
  Üç yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  Gün içerisinde sevk edilir
  Ürün Etiketleri
 • Cordura kumaş nedir? 

  Cordura, INVISTA'nın tescilli markasıdır. INVISTA'nın (bazı durumlarda ise diğer ortak firmaların) performansı tasdik edilmiş, patentli lif ve ipliklerinden üretilmiştir.

   

  CORDURA®, tüm performans giyimi ve donanımı için "en çetin kumaş"tır.  Ağır işler için gereken donanımlardan günlük giysilere kadar oldukça geniş olan kullanım alanı her geçen gün daha da büyümektedir. Faaliyet alanınız ne olursa olsun, CORDURA®'nın sağlamlık ve dayanımı size büyük artılar sağlayacaktır. 

  CORDURA® testlerde diğer kumaşlardan çok daha iyi olduğunu kanıtlamıştır. Yüksek performanslı bir kumaş için tüm beklentilerinizi, yırtılma, yıpranma ve aşınmaya karşı direnç gibi, karşılar.

  • Standart naylondan 2 kat daha dayanıklı
  • Polyesterden 3 kat daha dayanıklı
  • Pamuk brandadan 10 kat daha dayanıklı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.