Horizon®  - 106 Klasik Yeşil Kamuflaj

Av Pantolonu-10

Ürün Kodu : 01.002.001.0047
Horizon®
Fiyat
:
84,53 TL + KDV
KDV Dahil
:
91,29 TL
Havale ile
:
88,55 TL
Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Klasik yan ceplerin haricinde, üç büyük pileli ve 22x22 cm ağzı fermuarlı iki adet kargo cep bulunur. Arkada 16x20 cm iki adet kapaklı yarma cep bulunmaktadır. Bu modelde ki kargo ceplerin körük sitilleri ve üzerilerinde ki dikişleri ile bedene yapışmaları sağlanmıştır. Kemer köprüleri kalın palaskalara uygun yükseklikte üretilmektedir. 
   
  Doğa severlerin aksiyonlarına uygun olarak benzersiz beden kavisleri uygulanmış ve her hangi bir pantolon işlevinden tamamen farklı rahatlık sağlanmıştır. Avcıların bacaklarını sorunsuz ve özgür biçimde kullanabilmeleri için özel kalıp kodlamaları gerekmektedir.
  Hemen her pantolonumuz da olduğu gibi, düşük ağ, yüksek bel ve/veya benzeri istekleri olan dostlarımızın kişisel tercihleri doğrultusunda özel üretim emri verilmektedir. Bu uygulama ile, doğada kendi performansı konusunda bilgiye sahip kullanıcılar, sert aksiyonlarına uygun giysilere Horizon' da sahip olabilmektedirler.
  Kamuflaj denildiğinde ilk aklımıza gelen " Yeşil Kamuflaj Desen " halen Avcıların büyük bir bölümünün ilk tercihidir.
  Avlanılan bölgenin ekolojik yapısını dikkate alarak kamuflaj seçimini yapabilen deneyimli Avcıların sayılarının yavaş da olsa artması ümit vericidir. 
   
  Kamuflaj, özden gizlenmek, saklanmak anlamına gelir ve normalde kolaylıkla görünür olan bir organizma veya objenin çevreyle kendini bir ederek fark edilmesinin zorlaşması olarak yorumlayabiliriz.
   
  Amerika Birleşik Devletleri'nde 1982 de geliştirilen en tanınmış kamuflaj deseni, lekeler halinde üst üste gelen Zeytin, kahverengi, yeşil ve siyah dört renkten oluşuyordu. Bu model ormanlık alanları için idealdir.
   
  CCE Kamuflaj Siyah, yeşil, kahverengi ve kum renkleri gibi dört renkten oluşan kamuflaj CCE (Camounflage Centre Europe) Orta Avrupa bölgesi için geliştirilmiştir. Bu 90'lı yıllarda Yabancı Lejyonu tarafından tanıtılan desen halen Fransız ordusunun mevcut desenidir. Orman bölgelerine iyi uyum sağlar.
   
  1931 den beri bu kamuflaj deseninin birçok çeşidi kullanılmaktadır. Bu günün perspektifinden bakıldığında desenin kare şeklindeki yamaları sıra dışıdır. Bu desen en çok ünlü Dünya Savaşı paraşütçülerinden tanınır.
  Horizon'un basic serisi ürünlerinden olan bu model, büyük şehir doğa sporcularının genel tercihi olmasının yanında son yıllarda, ülke genelinde kullanılmaya başlanmıştır.

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

   LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.