Horizon Av San.  - Deri Kızıl Alt Kapalı

Fişeklik 018 Deri Alt Kapalı

Ürün Kodu : 01.020.018.0003
Fiyat
:
683,72 TL + KDV
KDV Dahil
:
752,09 TL
Havale ile
:
729,53 TL
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Horizon takipçileri ne kadar bilgi sahibi olurlarsa, bizlerin işi bu oranda zevkli ve kolay olabilmekte.
  Bu sebeple, siber ortamda ürün satışından ziyade, bilgi ile üretimlerimizi sunmayı hedef edindik.
  Öncelikle kokusundan, sonrasında dokusundan. Hakiki deri olarak nitelendirilen gerçek deri, asla düz bir forma sahip değildir. Tıpkı insan cildi gibi, dokulu bir yüzeyi vardır. Günümüzde suni deri ve hakiki deri olarak yapılan imalatlar, görünüm ve kullanımlarında belirgin farklar gösterir.
  Hakiki derinin kendine has kokusu vardır. Biraz yoğun ve ağır bir koku olmasına rağmen, kaliteyi yansıtan bir kokudur. Suni derilerin hiçbir formunda, deri kokusu yoktur. Daha çok tekstil, kimyasal gibi ürün materyallerinin kokusunu taşırlar.
  Gerçek deri, ateş tutulduğunda yüksek direnç gösterir. Suni deri ürünlere ateş tutulduğunda ise doku değişikliği hemen gözlemlenir. Suni derinin yüzeyinde eğilme, erime ve bozulma görülür. Ancak hakiki deri ürünlere de uzun süre ateş tutulmamalıdır. Sadece, dokunun gerçek olup olmadığı kısa sürede test edilebilir.
  Yüksek kaliteli fişekliğimiz, 100 ~135 cm aralığında kullanılır, 30 adet 12 Cal fişek kapasitelidir.
  Dana Napa: İnce gözenekli ve yarma işlemi uygulanmış süt danası napası ve kaba sırçalı yarma işlemi uygulanmış besi danası diye ikiye ayrılır. Kromla tabaklanmış optikçe sık, yumuşak, esnek, kalıcı bir formu ve mukavemeti olan çok kıymetli bir deridir.
  Öz Deri: Öz deri tabakası üst derinin (epidermis) hemen altında bulunur. Derinin koruyucu tabakası olarak görev yapar ve vücudu mekanik etkilerden korur. Derinin en kalın tabakasıdır ve toplam kalınlığının % 80’inden daha fazladır. Yapısı üst deriye göre farklıdır. Üst deride epitel doku hücrelerinin yerini öz deride bağ doku hücreleri alır. Bağ doku hücreleri birbirleriyle iç içe geçen ve ince bağlarla bağlanmış protein liflerinden oluşmuştur. Deri üretiminde en önemli tabakadır. Bu modellerimizde kullanmaktayız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.