Horizon®  - 36 Polar Yelek Skoç Astarlı

Av Yeleği-0095

Ürün Kodu : 01.001.039.00001
Fiyat
:
110,10 TL + KDV
KDV Dahil
:
118,91 TL
Havale ile
:
115,34 TL
Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Döküman
 • Öneri Kutusu
 • Tam koruma sağlayabilen, Horizon Polar Kolsuz Skoç Astarlı yeleğin kullanım alanları farklılık gösterir. Astar olarak kullandığımız Skoç kumaş birinci kalite yündür.

  Kemik separe fermuar, yüksek boyun yakasına kadar çalışabilmektedir. Çok sert havalarda, Kaban ve Mont içerisinde sıcak tutan, nefes alabilen kullanıcı dostu bir katman olacaktır. Bununla birlikte serin havalarda dış katman olarak koruyu ve şık bir yelek işlevini yürütecektir. 

  Polar gibi teknik bir ham maddeden üretilen farklı zaman dilimlerinde kullanılabilen kısa kollu Polar yeleğin Horizon mantığı ile üretilmesini deneyeceksiniz. 

  Uyumlu renkler, birinci kalite polar ve en önemlisi Çin tekstil boyalarından uzak. Rahat, yumuşak olması pürüzsüz bir yüzeye sahip olması ve yüksek sıcak tutma özelliğiyle ön plana çıkan kumaş çeşitlerinden biridir.

  Standart polar fleece kumaşların yanı sıra alternatif olarak en iyi polar kumaş türü  olan  ve 220gr /m2 den 350 gr/m2′ye kadar uzanan değişik gramaj ağırlıklarda üretilen; atkı, bere, eldiven, şal, battaniye, spor giyim ve dış giyim gibi bayan, erkek ve çocuk modasında kullanılabilen, ANTİ PİLLİNG polar kumaş, birçok dış giyim markaları tarafından birbirinden farklı Ürün koleksiyonlarında kullanılmaktadır.

  Düzgün bir yüzey, değişik kalınlıklarda ve buna bağlı olarak soğuk geçirmezlik özelliği, sıhhi ve hava geçirgenliği, sıcak ve rahat, çabuk alev almaz, en ve boydan çekmezlik, tüylenmeyen (non-pilling) yüzey, çamaşır makinesinde yıkanabilir, çabuk kuruma özelliğine sahiptir, dayanaklı ve kolayca deforme olmaz.

 • P o l a r   E l y a f

  Bir yüzü veya her iki yüzü de yogun olarak kaldırılmıs olan bir tür çift örgülü bukle örgüsüdür ve yumusak, hacimli ve yalıtkan bir yapagı etkisi meydana getirmektedir.

  Ilk polar yapagı malzemesi %100 polyesterden yapıldı ve yaklasık 300 g/m2 agırlıga sahipti. Zamanla ürünler gelisti ve bir kısmı agırlasırken (400 g/m2) bir kısmı daha ha_ f oldu (110 g/m2). Günümüzde pamuk (melanj) ve saf yün gibi dogal liferden ve viskoz ve

  mikrofiber gibi diger sentetik liflerden yapılan yapagı malzemesi de bulunmaktadır.

  Hafifligi, yumusaklıgı ve özellikle de sıcaklıgı nedeniyle %100 polyester yapagı malzemesi kullanılmıştır. Sekli bozulmaz, kokusuzdur ve kullanım esnasında son derece dirençlidir.

  Kusursuz bir soguk yalıtımı olan, hava alabilen bir üründür, seklini kaybetmez.

  Termik yalıtım vücudun sıcaklıgını korurken aynı zamanda hava almaktadır. Termik direnç polar yapagı dokumasının yalıtımını ve vücut neminin dokumaya nüfuz edebilmesine imkân veren hava alabilirligi saglayan küçük hava bosluklarını liflerin tutma kapasitesidir.

  Üretim süreci sayesinde örme, liflerin dogru yerde olmalarını saglayarak kendini yumusatır ve bu nedenle de demir ihtiva etmez.

  Giyim direnci

  Sentetik liflerle yapılan giyim direnci çok yüksek bir kullanım direnci saglar.

  Not: Tüylenme önleyici islem bu liflerin defalarca yıkandıgında bile aynı kalmasını saglar. Yünlü ürünlerden çok daha yüksek bir direnç saglar.

  Yumuşaklık

  Giyim üzerine yapılan fırçalama islemi ona kadifemsi bir his verir ve karsılastırması yapılamaz bir yumusaklık saglar.

  Kıyafet güvelerine karsı dayanıklıdır. Kıyafet güveleri sentetik malzemeyi sevmezler, bu  nedenle ürünün muhafazası daha kolaydır.

  Hidrofobik (suyu sevmez)

  Yüksek performanslı bir dokumadır; ürünün hidrofobik olmasını bu liflerin sudan nefret etmesi gibi düsünebiliriz. Dokuma suyla sırılsıklam olsa bile kendi agırlıklarının %1’inden daha azını emerler.

  Mükemmel ısı geçirme kapasitesi: çok hızlı kurur, dolayısıyla yıkama süresinden tasarruf edilmis olur.

  Polar yapagı lif Yıka ve Giy olarak tanımlanabilir, bakımı kolaydır.

  Kabarma önleyici Islem

  Nihai olarak uygulanan bir islemdir. Liflerin birbirinden ayrılmasını ve ürün yüzeyinde tüylenme olusmasını önler, böylece yıkma ve kullanım açısından ürünün daha dirençli olmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.