Horizon®  - Long Bass Universal Kargo Cepli

Av Yeleği-0075

Ürün Kodu : 01.001.022.0001
Horizon®
Fiyat
:
310,50 TL + KDV
KDV Dahil
:
335,34 TL
Havale ile
:
325,28 TL
Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • 1990 yılından itibaren Horizon'un Balıkçı ve Kara Avcılarına yönelik klasik bir üretimidir. Korunmayı hak eden kalite objektif ve lenslerin taşınabilmesine olanak sağlayan cepleri ve Safari tarzı görünümü ile de Fotoğraf sanatçıları arasında geniş bir kullanıcı kitlesi oluşturmuştur.
   
  Balık ve Kara Avcılığının yanı sıra, uzun soluklu Doğa Keşif ve Yürüyüşlerinde, ayrıca silah taşıma keyfini uzunca bir süredir yaşamakta olan bizlerin ilk tercihi olan bu modelimiz, basic serilerimizin arasına girmiştir.
   
  Omuzlarda ki kapitone darbelik Avcı yaklaşımı sağlamasına karşın, çok cepli oluşu ile uzunca bir süredir U.S.A. Balık Yakalayıcıları tarafından da benzer modelleri kullanılmaktadır.
   
  Horizon'un Long Bass çok cepli yeleği İstanbul ilimizin bazı yerel idari kuruluşlarında referans yelek olarak kabul edilmiştir.
   
  Toplam on adet büyük cebi ile,  Balıkçı Yeleklerinin detay taşıma özelliğine sahiptir. Ceplerin büyüklüğü ve uzun boy ölçüsü ile Balıkçı yeleklerinden farklılık arz etmektedir.
   
  Sırtta ki ayar tokaları ile beden ayarı yapılabilmektedir. Sırt büyük cebin gizli file körüğü ile benzersiz bir yapıya sahiptir. Önlerde olduğu gibi sırtta da karolajlı ve silikon elyaf katmanlı geniş roba bulunur.
   
  Astarlı olan bu modelimiz günlük yaşam kullanımında beğeni almaktadır.
   
  Sol ön üstte fermuarlı gözlük cebi; 4x16x6 cm bir adet. Yine sol önde küçük iki cep 3x12x8 cm boyutlarında. 
   
  S ve M bedenlerde ön büyük alt cepler; 3x20x20 cm iki adet ve bunlardan sol ön bölümde olanın üzerinde 3x20x16 cm file cep konulmuştur.
   
  L ve üstü bedenlerde ön büyük alt cepler; 5x22x22 cm ve iki adet ve bunlardan sol ön bölümde olanın üzerinde 5x22x16 cm file cep konulmuştur.
   
  Sağ ön üst fileli cep; 4x16x8 cm bir adet ve üstünde 8x13 cm file cep bulunur.  Sağ orta cep; 3x16x10 cm bir adet. 
   
  S ve M bedenler için sırt cep ; 10x35x28 cm bir adet,  L ve üzeri bedenler için; 12x38x31 cm bir adettir.
   
  Avcılar günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve aksiyonlarını kayda almaktadırlar. 
   
  Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır. 

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)(Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

   
  LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.