Horizon®  - 08 Camel File+Düz Renk

Av Yeleği-0011

Ürün Kodu : 01.001.016.0007
Horizon®
Fiyat
:
288,66 TL + KDV
KDV Dahil
:
311,75 TL
Havale ile
:
302,40 TL
File ve Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Sıcak iklim koşullarında avlananlara uygun, ekonomik ve birinci kalite Horizon av yelek modellerindendir. Sırt ve iki ön bölme tamamen file kumaştan seçilmiştir. Bu sebepledir ki çok hafif bir av yeleğidir.
   
  Horizon av yelekleri prestij serisindendir. Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırabilmiş, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Sert aksiyonlardan uzak avlanmalar için ideal bir Horizon av yeleğidir.
   
  Horizon File Yelek modelinde, doğaya adapte olmayı başarabilen avcılara özgün renkler kullanılmaktadır. 
   
  Yeleğin iki ön file yüzeyinin üstüne özel bir dizaynla ikinci kumaş katlar monte edilmiştir.  Üst üste oluşturulmuş ön cep sisteminde, altta körüklü büyük cepler bulunmaktadır. Horizon Av Yeleklerin de kullanılan cepler, Avcıların Doğada ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır. Ön kargo cep ölçüleri; 7 x 20 x 22 cm iki adettir. Kargo ön ceplerin içerisinde - saklı - beş adet, toplam on adet lastik fişeklik bulunmaktadır.
   
  Omuz Darbelikleri; suni deri, süet, düz renk kumaşlardan imal edilebildikleri gibi, avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı, görünürlüğün esas olduğu avlanma türlerinde, önlem olması açısından, flore turuncu renkli güçlü bir materyalden üretilmektedir. Sağ omuz darbeliğinin altına 8 mm polipropülen köpük malzemesi konarak atış darbesinin absorbe edilebilmesine çalışılmıştır. 
   
  İç bölümdeki fermuarlı cep ölçüleri 19x14 cm ve bir adettir. Daha ziyade ruhsat, ehliyet ve benzeri değerli evrağın yanında, avcılar paralarını da bu ceplerde güvenle taşımaktadırlar.
   
  Sırt cep tamamen kan geçirmez malzeme ile kaplanmıştır. Avın taşınması anında omuza binen yükün dağılmasını kolaylaştırıcı kesim ve dikim teknikleri uygulanmış bir sırt cep sistemi vardır.  Üst file ve alt sıvı geçirmez iki ayrı malzemenin kombinasyonundan oluşan sırt cebin ölçüleri; 11x39x47 cm ve bir adettir.
   
  Avlanma ritüelinde, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, Doğa'ya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümlerinden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " Doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)


  LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!


İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.