Horizon®  - 05 Düz Renk+Suni Deri Darbelik

Av Yeleği-0006

Ürün Kodu : 01.001.013.0001
Horizon®
Fiyat
:
245,55 TL + KDV
KDV Dahil
:
265,19 TL
Havale ile
:
257,24 TL
Kumaş+Darbelik Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Modelimizin alt özelliği; Düz renk güçlü gabardin kumaş üzerine,  uzun darbeliğin suni deri malzemeden seçilmesidir
  Geniş ve uzun ön darbelikleri suni deri, süet, düz renk kumaşlardan imal edilebildikleri gibi, avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı da,  görünürlüğün esas olduğu avlanma türlerinde, önlem olması açısından, flore turuncu renkli güçlü bir materyalden üretilmektedir. 
  Omuz darbeliklerinin altına 350 gr silikon elyaf konarak, karolaj dikişlerle monte edilir. Atış darbesinin  absorbe edilebilmesine yarayacak bu katman, yanağa iyi kaynak yapılamamış atışlarda tüfek darbesinin omuzda yaratabileceği ağrılı deformasyona mümkün olabildiğince engel olacaktır.
   
  Üst üste oluşturulmuş ön cep sisteminde, altta körüklü büyük cepler bulunmaktadır. Horizon Av Yeleklerin de kullanılan cepler, Avcıların Doğa da ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır. Ön cep ölçüleri; 7 x 20 x 22 cm iki adettir. Ön ceplerin hemen alt yanında " El ısıtma Cepleri " olarak ifade ettiğimiz, tamamen pamuktan mamul yan cepler bulunur.
   
  İç bölümdeki fermuarlı cep ölçüleri 19cm x 14cm ve bir adettir. Daha ziyade ruhsat, ehliyet ve benzeri değerli evrağın yanında avcılar paralarını da bu ceplerde güvenle taşımaktadırlar. 
   
  Sırt cebi Horizon klasiğidir. Kan geçirmez iç katmanı ile ergonomik yapısı gereği kolayca av taşımaya elverişlidir. Büyük bedenlerde 11cm x 43cm x 50cm ve küçük bedenlerde 11cm x 36cm x 47cm bir adet sırt cep bulunmaktadır. 
   
  Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
   
  Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

   LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!

  Ağırlık(Kg)
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.