Horizon®  - 03 Düz Renk+Turuncu Darbelik

Av Yeleği-0005

Ürün Kodu : 01.001.011.0001
Fiyat
:
557,41 TL + KDV
KDV Dahil
:
602,00 TL
Havale ile
:
583,94 TL
Kumaş+Darbelik Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Prestij serisi bu ürünümüz, avlanma süresinin uzun olabileceği zamanlarda olumlu eleştiriler almış bir yapıdadır. Modelimizin alt özelliği; düz renk kumaş üzerine uzun darbelik, av kazalarına arzu edilmeyen yaralanmalara karşı, görünürlüğün esas olduğu avlanma türlerine göre, önlem olması açısından, Flore Renkli güçlü bir materyalden seçilmesi ve altına " Atış Darbesini " absorbe edebilmesine yarayacak 350 gr silikon elyafın karolaj dikişlerle montesinden oluşmasıdır.

  Sırtta taşınabilecek, avcının gereksinim duyabileceği çoğu aksesuar için özenle oluşturulmuş cepleri bulunmaktadır. Sırt büyük cep kan geçirmez malzeme ile kaplıdır.

  Avcılar günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.

  Ön büyük ceplerin kapaklarının fermuarlı olması cepten her hangi bir şeyin zayi-ine fırsat vermemektedir. Hacimli ceplerin içerisinde gizli fişeklikler bulunmaktadır.  Alt eteğe bağlı 13 gr lık dar dokumalar vasıtası ile Doğa dostu avcılar matlarının ötesinde malzemeyi güvenle taşıyabilmektedirler. Yan etek yanaklarına 61 numara pirinç çıt-çıt larla bağlı sırt cep opsiyonel olarak genişleyebilmektedir. Avın ön ceplerin içerine atılarak, geriye bir kaç el hareketi ile sırt cepteki yerine sevki için kullanılan dikim tekniğinin bir benzeri bulunmamaktadır.  

  Horizon av yelekleri prestij serisinin en üstteki yerini 1990 yılından itibaren korumaktadır. Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelinde, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 

  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

   LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.