Horizon®  - 20 Bel Fişekli Düz Renk Yelek

Av Yeleği-0054

Ürün Kodu : 01.001.018.0001
Horizon®
Fiyat
:
994,06 TL + KDV
KDV Dahil
:
1.093,47 TL
Havale ile
:
1.060,66 TL
Rengi
:

Haki

Camel

Turuncu

Bej

Kahverengi

Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • 1999 yılından itibaren, Ankara Tüm Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü değerli yönetici kadrosunun bilgi, tecrübe ve öngörüleri ile Horizon performansına uygun olarak üretilmektedir.
  Horizon File Bel Avcı Yeleği modelinden farklı olarak bu kapaklar üzerine toplam 12 adet fişeklik yerleştirilmiştir. Ayrıca sol ve sağ ana bedenler file değil kumaş seçilmiştir.
   
  Av sezonunun açıldığı dönemde Ülkemiz genelinde hava ısısının yüksek olması nedeniyle, hafif olan bel ve kemer yeleklerimiz tercih edilmektedir.
   
  Soğukların hüküm sürdüğü sezonlarda da, kalın giysiler üzerine takılarak kullanılması bel ve kemer yeleklerimizi dört mevsimlik, kullanıcı dostu ürünler statüsüne sokmuştur.
   
  Kumaş bedenler üzerine 20cm x 20cm x 8cm ölçülerinde iki büyük cep ve yine bunların üzerinde yapışık körüklü iki cep daha bulunmaktadır. 
   
  Ön cepler iç içe fonksiyonel dört bölmeden oluşmaktadır. Cepler içerisinde güçlü lastikten oluşturulmuş toplam on adet fişeklik mevcuttur. Fişekliğin lastik seçilmesi, değişik kalibre dolu kullanan avcıların tercihine cevap verebilmektedir.
   
  Büyük ceplerin tek yanlarında pirinç çıt çıt lar, ceplerin hacimlerinin opsiyonel kullanılmasını sağlamaktadır.  Cep kapaklarında separe kemik fermuarlarla 10cm x 20cm lik estetik iki cep daha bulunmaktadır. 
   
  45cm x 20cm x 8cm ölçülerinde ki sırt cep kan geçirmez malzeme ile kaplıdır. Sırt cebin her iki tarafında ki pirinç çıt~çıtlar bu cebe de opsiyonel kullanım sağlarlar. Sırt cebin üzerinde 15 cm lik iki adet velkronlarla kapatılan ayrıca file cep mevcuttur.
   
  Ayarlanabilen kemer bölümü 38 mm çok güçlü kolonlarla yapılmıştır. Kemer kısmının üretiminde uygulanan ayar sistemi, farklı beden ölçülerine uygunluk sağlamaktadır. Bu oluşuma göre; S ve M size ilk ve en küçük bedenleri , L ve XL size sonraki büyük bedenleri işaret etmektedir. Ayrıca çok kilolu avcılar için olan " Özel Üretim " uygulamamız ile hayli geniş bir beden ölçü yelpazesine sahip olmaktayız.
   
  Avcılar günün dijital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, dijital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde dijital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır. 
   
  Benzeri taklit üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan bu ekonomik fiyatta bir bel yelek üretimine rastlanmamıştır.
  Taklit edilen ürünlerimizin reel fiyatlarını yine Horizon olarak belirleyip bu sanal ortamda pazarlamaktayız. Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar. Dileğimiz üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir.
   

  (Ürünlerimiz, dijital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının dijital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.