Horizon®  - 24 Kolon Askılı Turuncu Kamuf.

Av Yeleği-0071

Ürün Kodu : 01.001.021.0026
Horizon®
Fiyat
:
712,18 TL + KDV
KDV Dahil
:
783,40 TL
Havale ile
:
759,90 TL
Rengi
:

Turuncu Kamuflaj

Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Diğer askılı model av yeleklerimize göre daha az detay içeren çok kullanışlı ve ekonomik Kolon Askılı Av Yeleğidir 
   
  Geniş ön yan ceplere uyumlu büyük sırt cep bulunmaktadır. Sırt cebin körük dahil tamamını kaplayan özel katman, sıvı geçirmezliğini sağlayan niteliktedir.
   
  Belindeki kemer kolon oluşumu ayar tokaları ile değişik beden ölçülerine uyumu sağlamaktadır. Buna göre iki bedene altı beden ölçüsünün uyarlanabilmesi mümkündür. İlaveten, aşırı kilo fazlalığı ve azlığı sebebi ile özel üretim yapılmaktadır.
   
  İlk bedende ön cepler;  3x20x20 cm ve iki adettir. Sırt cep;  9x48x26 cm ve bir adettir. Beden toplam ölçüsü- ki bel çevresi denebilir - 103 cm ön cepler ve sırt buna ilaveten ayarlanabilir + 27 cm kemer kolonu bulunur.
   
  İkinci bedende ön cepler; 3x20x20 cm ve iki adettir. Sırt cep; 9x54x29 cm ve bir adettir. Beden toplam  ölçüsü- ki bel çevresi denebilir - 116 cm ön cepler ve sırt buna ilaveten ayarlanabilir + 27 cm  kemer kolonu bulunur.
   
  Omuz askıları olabilecek en kalın - 45 mm - boyutta seçilerek yükün omuzlarda oluşturabileceği istenmeyen basıncın dağıtılması  amaçlanmıştır. Omuz askılarına konulan ayar tokaları, yeleğin boyunu kullanıcısı tarafından istenilen boyuta getirilebilmesine olanak vermektedir. 
   
  Kamuflaj, özden gizlenmek, saklanmak anlamına gelir ve normalde kolaylıkla görünür olan bir organizma veya objenin çevreyle kendini bir ederek fark edilmesinin zorlaşması olarak yorumlayabiliriz.
  Gelişmiş Ülkelerin çoğunda orman içi avlanmalarda yasa gereği turuncu flore kamuflaj  ( Turuncu Kamuflaj ) kullanılmaktadır. Sık bitki örtüsü içerisinde, görünebilirliği arttırabilmek ve avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı da, önlem olması açısından çok önemli ve güvenli bir kamuflaj giyim seçeneğidir. 
   
  1997 yılında desen + renk tamamen Horizon firmasına ait turuncu kamuflaj gabardin kumaşımız Denizli ilimizde üretilmiştir.
  Diğer Kamuflaj kumaşlarımızın hemen hepsinden daha gramajlı ve  % 100 pamuk olan bu ürünümüz sert doğa şartlarına uygun niteliklere sahiptir.
  Görsel medyayı talihsiz biçimde kullanarak,  " Türkiye de ilk defa üretilen yelek " sloganları ile satışa sunulan taklit edilmiş ürünümüzün reel piyasa değeri belirlenerek satışı yapılmaktadır. 
   
  Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar. 
   

  (Ürünlerimiz, dijital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının dijital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

   
  Ürün Künyesi: orange askılı avcı yeleği,askılı av yeleği,turuncu askılı av yeleği,askılı ekonomik av yeleği,kolon askılı turuncu av yeleği
İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.