Horizon®  - 27 Delhi Turuncu Kamuflaj

Av Yeleği-0079

Ürün Kodu : 01.001.025.0014
Horizon®
Fiyat
:
322,45 TL + KDV
KDV Dahil
:
348,25 TL
Havale ile
:
337,80 TL
Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Beden üzerine çok geniş olarak oturtulan ceplerin üzerine ustaca yirmi sekiz fişeklik yerleştirilmiştir. Geniş ve fonksiyonel olan bu cepler çok fazla amaca hizmet edebilmektedir.
   
  Sol göğüs üzerindeki kapaklı cep; ruhsat ve benzeri, av anında taşınması zorunlu eşyaları muhafaza edebilecek genişliktedir. Avcılar günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır. 
   
  Horizon Av yeleklerinde kullanılan sırt cebin sabitlendiği yer, iç hacmi ve seri kullanımlara uygunluğu tartışılamaz. Sırt cebi Horizon klasiği olan kan geçirmez katmanlı ve özel kesimlidir.
   
  Hemen her avcının, avcılık yaşamının bir anında kullandığına inandığımız bu klasik, halen üretimde olması ile, 1990 yılından itibaren süren,  üretim tarihimizin ilk taşlarından biri görüntüsündedir.

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

  LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!


  Ağırlık(Kg)
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.