Horizon®  - 05 Düz Renk+Turuncu Darbelik

Av Yeleği-0140

Ürün Kodu : 01.001.013.0007
Horizon®
Fiyat
:
1.108,69 TL + KDV
KDV Dahil
:
1.219,56 TL
Havale ile
:
1.182,97 TL
Kumaş+Darbelik Rengi
:

Haki/Turuncu Drb.

Camel/Turuncu Drb.

Turuncu/Turuncu Drb.

Bej/Turuncu Drb.

Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Modelimizin alt özelliği; Düz renk güçlü gabardin kumaş üzerine, sık bitki örtüsü içerisinde yapılan avlanmalar da görünebilirliği arttırabilmek için omuzlarda ki darbeliklerin Turuncu flore kumaştan seçilmiş olmasıdır.
   
  Horizon MDN-3 yeleğinin ön görünümüne sahip bu yeleğimizin, Dünya da çok sayıda üretici firma tarafından da, beğenilerek farklı versiyonları üretilmektedir.
   
  Geniş ve uzun ön darbelikleri suni deri, süet, düz renk kumaşlardan imal edilebildikleri gibi, avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı da,  görünürlüğün esas olduğu avlanma türlerine göre, önlem olması açısından, flore turuncu renkli güçlü bir materyalden üretilmektedir. Omuz darbeliklerinin altına 350 gr silikon elyaf konarak karolaj dikişlerle monte edilir. Atış darbesinin  absorbe edilebilmesine yarayacak bu katman yanağa iyi kaynak yapılamamış tüfek darbesinin omuzda yaratabileceği ağrılı deformasyona mümkün olabildiğince engel olacaktır.
   
  Üst üste oluşturulmuş ön cep sisteminde, altta körüklü büyük cepler bulunmaktadır. Horizon Av Yeleklerin de kullanılan cepler, Avcıların Doğa da ki sert aksiyonları dikkate alınarak, değerli donamlarının zayi edilmemesi için daima fermuarlı tasarlanmıştır. Ön cep ölçüleri; 7 x 20 x 22 cm iki adettir.
   
   
  Ön iç bölümdeki fermuarlı cep ölçüleri 19 x 14 cm ve bir adettir. Daha ziyade ruhsat, ehliye ve benzeri değerli evrağın yanında avcılar paralarını da bu ceplerde güvenle taşımaktadırlar.
   
  Sırt cebi Horizon klasiğidir. Kan geçirmez iç katmanı ile ergonomik yapısı gereği kolay av taşımaya elverişlidir. Büyük bedenlerde 11 x 43 x 50 cm ve küçük bedenlerde 11 x 36 x 47 cm bir adet sırt cep bulunmaktadır. 
   
  Avcılar, günün dijital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, dijital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av yeleklerinde Dijital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
   
  Avcıların doğada ki şık görüntülerini sağlayan prestij serisi ürünlerimizden biridir. 
   
  Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.

  (Ürünlerimiz, dijital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının dijital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

   LÜTFEN BEDEN TABLOMUZU İNCELEYİNİZ!

  Ağırlık(Kg)
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.