Horizon®  - 24 Kolon Askılı Düz Renk Yelek

Av Yeleği-0069

Ürün Kodu : 01.001.021.0001
Fiyat
:
547,85 TL + KDV
KDV Dahil
:
602,64 TL
Havale ile
:
584,56 TL
Rengi
:

Haki

Camel

Turuncu

Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Diğer askılı model av yeleklerimize göre daha az detay içeren çok kullanışlı ve ekonomik Kolon Askılı Av Yeleğidir 
   
  Geniş ön yan ceplere uyumlu büyük sırt cep bulunmaktadır. Sırt cebin körük dahil tamamını kaplayan özel katman, sıvı geçirmezliğini sağlayan niteliktedir.
   
  Belindeki kemer kolon oluşumu ayar tokaları ile değişik beden ölçülerine uyumu sağlamaktadır. Buna göre iki bedene altı beden ölçüsünün uyarlanabilmesi mümkündür. İlaveten, aşırı kilo fazlalığı ve azlığı sebebi ile özel üretim yapılmaktadır.
   
  İlk bedende ön cepler;  3x20x20 cm ve iki adettir. Sırt cep;  9x48x26 cm ve bir adettir. Beden toplam ölçüsü- ki bel çevresi denebilir - 103 cm ön cepler ve sırt buna ilaveten ayarlanabilir + 27 cm kemer kolonu bulunur.
   
  İkinci bedende ön cepler; 3x20x20 cm ve iki adettir. Sırt cep; 9x54x29 cm ve bir adettir. Beden toplam  ölçüsü- ki bel çevresi denebilir - 116 cm ön cepler ve sırt buna ilaveten ayarlanabilir + 27 cm  kemer kolonu bulunur.
   
  Omuz askıları olabilecek en kalın - 45 mm - boyutta seçilerek yükün omuzlarda oluşturabileceği istenmeyen basıncın dağıtılması  amaçlanmıştır. Omuz askılarına konulan ayar tokaları, yeleğin boyunu kullanıcısı tarafından istenilen boyuta getirilebilmesine olanak vermektedir. 
   
  Avcılar,  günün digital ortamına uygun olarak ve kolaylıkla temin ettikleri gerekli navigasyon cihazı, digital kamera ve fotoğraf makinelerini, akıllı telefonları ve hatta tabletlerini yanlarında taşıyarak, tekrarı mümkün olamayacak Doğa görüntülerini ve Avlanma aksiyonlarını kayda almaktadırlar. Bu sebepledir ki; Horizon Av Yeleklerinde Digital kayıt cihazları düşünülerek gerekli boyutlarda kullanıcı dostu Kargo cepler kullanılmaktadır.
   
  Avcılık sporunu, olması gereken insanca düzeye ulaştırmış, hırslarından arınabilmiş ve kaliteye yönelmiş av sporcularının tercihidir. Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, doğaya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz. 
   
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmaları gerekmekte.
   
  Görsel medyayı talihsiz biçimde kullanarak,  " Türkiye de ilk defa üretilen yelek " sloganları ile satışa sunulan taklit edilmiş ürünümüzün reel piyasa değeri belirlenerek satışı yapılmaktadır. 
   
  Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar. 

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)
İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.