Horizon®  - 23 Askılı File Camel+Düz Renk Yelek

Av Yeleği-0066

Ürün Kodu : 01.001.020.0004
Fiyat
:
1.578,65 TL + KDV
KDV Dahil
:
1.736,51 TL
Havale ile
:
1.684,42 TL
File ve Kumaş Rengi
:

Camel File/Camel Kmş.

Camel File/Turuncu Kmş.

Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Çanta cep dizaynı ile oluşturulan geniş kargo ceplerin sol tarafında, yarma cep üstü; 16x9x4 cm uzun bir cep ve 2,5x12,5 cm ölçülerinde ikinci cep bulunur. Sağ cep üstünde, yarma cep üstü fermuarlı file cep vardır. 
  Sırtta ki file cebin yeterli bölümüne kan geçirmez katmanlar eklenmiştir. Horizon av yeleklerinin sırt cepleri, karakteristik kesim, dikim stili ve yeterli hacmi ile kullanıcı dostudur. Sırt cebin üstünü kaplayan velkronla kapatılmış file cep mevcuttur. Sırt cebin genişliği, körüğünün üzerine yerleştirilen iki adet pirinç 61 numara çıt-çıt ile, değişebilir hale getirilmiştir.

  Omuz askıları 8 mm polipropülen köpükle desteklenmektedir. Bu askıların göğse yakın bölümlerinde ve altta istenilen seviyeye indirilebilecek bölümde olmak üzere iki ayrı noktada beden ayarlama kilitli tokaları mevcuttur.

  Avlanma ritüelin de, karar anından başlayan ve sonuca kadar geçen süre içerisinde, bu sporu yapanların, Doğa'ya kalben saygılarından öte, şeklen de saygılı olmaları ve vasat günlük fiziki görünümden uzaklaşmaları gerektiğine inanıyoruz.
  Sonu ölümle biten bir sporun biraz olsun " Doğal asimilasyon " kavramı içerisine alınabilmesi için, av sporcularının görüntülerinin de doğaya aykırı renk ve çizgilerden uzak olmamaları gerekmekte.

  Benzeri üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan ve bu kadar ekonomik fiyatta bir askılı yelek görülmemektedir.

  Gelişmiş verimlilik, kalite güvencesi ve gelişmiş yeteneklerle Horizon üretim yapmakta. Henüz var olmayanları üretmek için Ülkemizin önde gelen Tekstil üretici markalarıyla işbirliği yapıyoruz. Her katmanda sektörün statükolarına meydan okuyoruz, eksiklikleri yeni çözümlere dönüştürüyoruz.  
  Taklit edilen ürünlerimizin reel fiyatlarını yine Horizon olarak belirleyip bu sanal ortamda pazarlamaktayız. Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon 'un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar.
  Dileğimiz üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir.

  (Ürünlerimiz, dijital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının dijital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.