Horizon®  - 23 Askılı File Camel+Turuncu Kamuflaj

Av Yeleği-0143

Ürün Kodu : 01.001.020.0057
Horizon®
Fiyat
:
226,72 TL + KDV
KDV Dahil
:
244,86 TL
Havale ile
:
237,51 TL
File ve Kumaş Rengi
:
Beden Ölçüsü
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Çanta cep dizaynı ile oluşturulan geniş kargo ceplerin sol tarafında, yarma cep üstü; 16x9x4 cm uzun bir cep ve 2,5x12,5 cm ölçülerinde ikinci cep bulunur. 

  Sağ cep üstünde, yarma cep üstü fermuarlı file cep vardır. 

  Omuz askıları 8 mm polipropülen köpükle desteklenmektedir. Çok geniş sırt cep kan geçirmez malzeme ile kaplanmaktadır. Sırt cebin üstünü kaplayan velkronla kapatılmış file cep mevcuttur.
  Sırt cebin genişliği, körüğünün üzerine yerleştirilen iki adet pirinç 61 numara çıt-çıt ile, değişebilir hale getirilmiştir.
   
  Kamuflaj, özden gizlenmek, saklanmak anlamına gelir ve normalde kolaylıkla görünür olan bir organizma veya objenin çevreyle kendini bir ederek fark edilmesinin zorlaşması olarak yorumlayabiliriz.
   
  Gelişmiş Ülkelerin çoğunda orman içi avlanmalarda yasa gereği turuncu flore kamuflaj  ( Turuncu Kamuflaj ) kullanılmaktadır. Sık bitki örtüsü içerisinde, görünebilirliği arttırabilmek ve avlanma esnasında arzu edilmeyen yaralanmalara karşı da, önlem olması açısından çok önemli ve güvenli bir kamuflaj giyim seçeneğidir.  
   
  1997 yılında desen + renk tamamen Horizon firmasına ait turuncu kamuflaj gabardin kumaşımız Denizli ilimizde üretilmiştir. Diğer Kamuflaj kumaşlarımızın hemen hepsinden daha gramajlı ve  % 100 pamuk olan bu ürünümüz sert doğa şartlarına uygun niteliklere sahiptir.
  Benzeri üretim çabalarına tesadüf etmekle birlikte, halen aynı kalite ve işlerliği olan ve  bu kadar ekonomik fiyatta bir askılı yelek görülmemektedir. 
  Taklit edilen ürünlerimizin reel fiyatlarını yine Horizon olarak belirleyip bu sanal ortamda pazarlamaktayız. 

  Bu sebepledir ki, araştıran, okuyan takipçi doğa sporcuları, Horizon' un bu hizmeti ile kısır ürün satın almaktan kurtulmaktadırlar.

  Dileğimiz üretim yapma arzusunda olanların, kendilerine özgün modeller ile varlıklarını sürdürmeleridir.

  (Ürünlerimiz, digital fotoğraf makinelerinin en gelişmiş modelleri ile çekilmekte olup, sahip olduğunuz ekranlarının digital çözünürlük kalitesine göre renk tonları farklılık gösterebilmektedir.)
  (Aksesuarlar Fiyata Dahil Değildir.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.